Focus rs ultimate green 2.5 t :-D

carlosc, 26.04.2014, 18:27 « poprzedni - następny »

T

Bardzo fajne podejście. :) Cyferki może robią wrażenie, ale to trakcja i dobry przebieg momentu sprawia, że auto jest szybkie w realnych sytuacjach. Myślę, że przy takim setupie bez problemu objedziesz formalnie mocniejsze RS-y. Dodatkowym plusem jest trwałość.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lolomanolo

Cytat: KrisSz w 13.05.2016, 20:53
Goodyear f1 Assymetric 3... Trzeba sie postarać ale da się ;)


Nieźle... Na federalach rsr 235 ciężko na dwójce złapać poślizg jak się guma rozgrzeje, ale jest spadek komfortu (co akurat mi nie przeszkadza :)

vtec

noo, mi już FWD nie przeszkadza, bo jest 4x4. Mocowo nie porywa, bo jest coś ponad 300, ale uślizgów na prostej nie uświadczam, chyba że bokiem :)
Semi-slicki też robią robotę.

steveno

Cytat: vtec w 13.05.2016, 23:17
noo, mi już FWD nie przeszkadza, bo jest 4x4. Mocowo nie porywa, bo jest coś ponad 300, ale uślizgów na prostej nie uświadczam, chyba że bokiem :)
Semi-slicki też robią robotę.
. Pochwał się co kupiłeś Vtec
Do przodu!!!

vtec

takie tam, niebieskie z kurnikiem ;)

steveno

pochwal się tez o tym myślę;
Do przodu!!!

vtec

Blob STi, 2.0T PPP, bez DCCD. W skrócie - dzikus bez żadnych elektronicznych "kagańców" ;)

steveno

Cytat: vtec w 29.06.2016, 21:19
Blob STi, 2.0T PPP, bez DCCD. W skrócie - dzikus bez żadnych elektronicznych "kagańców" ;)
.  Ostro
Do przodu!!!

szaman696

I jak więszky fun niż RSem?  Warto było?

TAM

Osobiście wątpię, choć oczywiście liczy się opinia właściciela. Ale czy w stosunku do nowego nabytku będzie obiektywny? :-)

szaman696

Tak pytam bo długo się wahałem czy zamiast Focusa nie brać Subaryny i do dziś wzdycham jak mnie gdzieś mija :)

carlosc

mi jakos dubaru nie podchodzi..kazdy ma swoj gust... wiadomo naped 4x4 bajka ale nie stac mnie na subaru, a koszty utrzymania wzgledem rsa bardzo wysokie ;-)
mam focusa 2 lata i nigdy mnie nie zawiodl, kazdemu moge go polecic :-)
rs mk3 strasznie mie sie nie podoba ale to moja opinia :-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

ST

03.07.2016, 19:41 #192 Ostatnia edycja: 03.07.2016, 19:43 by ST
Jako skromny właściciel ST MK2 dodam, że dla mnie także RS MK2 - wizualnie prezentuje się znacznie lepiej od RS MK3 :)

szaman696

Rs zielony i biały to najpiękniejsze Fordy

vtec

Cytat: szaman696 w 02.07.2016, 20:35
I jak więszky fun niż RSem?  Warto było?
inne auto, naped na 4 i brak elektroniki robi robotę ;)
Nie martwię się czy pada deszcz czy swieci slonce, na drodze mokro czy piach, wsiadam i jade :)
Start spod swiatel zdecydowanie lepszy niz RS, nie ma uslizgow czy podobnych temu zdarzeń, ale i tak zakrety, nawrotki, to jest dopiero zabawa :)
RS fabryka lanie dostaje, a wzmocnić STi do 370KM podobne koszty co przy RSie, także na razie cieszy to co jest, a i egzemplarz trafił się z ciekawa historia, pakietem startowym, także czas na jakiś tor....
RS oczywiście był ladniejszy i pewnie szybszy na prostej, ale to dwa rozne auta ...
PS. sąsiad odebral dwa dni temu nowego TypeR, mowie ladny, ale poczekam na deszcz lub snieg, pytanie kto wtedy będzie miał fun i kto będzie szybszy ...