Tips & Tricks - czyli co można zaprogramować w naszych samochodach

eng, 14.05.2010, 13:03 « poprzedni - następny »

skurcz

Grunt to czytać ze zrozumieniem i robić ze zrozumieniem, myślenie cały czas ON :D
Focus III 2.0 TDCi

zajc

Cytat: skurcz w 22.07.2014, 13:12
Grunt to czytać ze zrozumieniem i robić ze zrozumieniem, myślenie cały czas ON :D
Z myśleniem u mnie ok, robi się OT

sla-tom

Witam z racji tego ze jestem nowy prosze o wyrozumialosc . zaprogramowalem sobie w mk3 ryglowanie zamka podczas ruszenia i od strony kierowcy nie moge otworzyc drzwi po wylaczeniu silnika . macie jakies rady jak wylaczyc ryglowanie drzwi

« Dodane: 28.06.2016, 17:14 »

Cytat: sla-tom w 28.06.2016, 10:08
Witam z racji tego ze jestem nowy prosze o wyrozumialosc. zaprogramowalem sobie w mk3 ryglowanie zamka podczas ruszenia i od strony kierowcy nie moge otworzyc drzwi po wylaczeniu silnika. macie jakies rady jak wylaczyc ryglowanie drzwi

Link do filmu Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://youtu.be/cBaFPv95jFM

Tigerbart

Przypadkowo natknąłem się na film z ukrytym menu w Mondeo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=lxVLe9RYIOg

T

Dobre.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ppikus

SIEMKA
Można ustawić w Mondeo ST 220 z 2003 taką rzecz : żeby światła automatycznie sie zapalały po uruchomieniu silnika?

Boban

Witam, odnośnie tipów natrafilem dziś na cos takiego:

Po zaparkowaniu mojego mk3 wyłączyłem i włączyłem zapłon mając włączone wycieraczki, czynność tą powtórzyłem 3 razy zeby wycieraczki wróciły do pozycji zero ciagle trzymając hamulec. Po 3 razie auto piknęło 3 razy i włączyły się awaryjne.
Zgasiłem silnik bo nie wiedziałem co sie dzieje, auto pali normalnie , nic się nie wyświetla.

Czy ktoś z Was orientuje się co mogłem włączyć lub wyłączyć?
Przeglądałem wcześniejsze tematy ale z przekręcaniem kluczyka,wycieraczkami i hamulcem nic nie znalazłem.

Pozdrawiam.

Tigerbart

Cytat: ppikus w 26.03.2017, 16:57
SIEMKA
Można ustawić w Mondeo ST 220 z 2003 taką rzecz:żeby światła automatycznie sie zapalały po uruchomieniu silnika?

Tak, można to zrobić. Co prawda ja mam światła jazdy dziennej tak podłączone, ale postaram się zrobić ci zdjęcie skrzynki bezpieczników obok aku gdzie mam kabelek podpięty. Lampy dałem do przerobienia firmie Hidretrofit, gdzie dano mi nowiutkie okablowanie całości plus dodatkową wiązkę do podłączenia właśnie świateł dziennych. Jak przestanie padać któregoś dnia to zamieszczę tu focisze.

incognito8848

Cześć Wszystkim! Podczas spryskiwania przedniej szyby mamy kilka ruchów wycieraczek, a po bodajże sekundzie jeszcze jedno. Wkurza mnie to w zimie, gdy szyba dokładnie się nie wymyje. Czy jest możliwość dezaktywacji tego ostatniego ruchu wycieraczek?

Paweł_ST

Hej wszystkim,jest opcja ryglowania drzwi po ruszaniu focus mk2 ST 2010r,oraz domykanie szyb?tylko u mnie z tyłu korba,więć zastanawiam sie czy sam przód bedzie sie zamykał