[Mondeo] Żarniki D2S Mondeo MK3

st-power, 14.09.2014, 01:00 « poprzedni - następny »

caqerr

Zależy od Twoich umiejętności, zdolności manualnych.
Aczkolwiek gościu w śmiesznych $ to przerabia.
Mi części wyszły 414zł a z przeróbką i odesłaniem zapłaciłem 500 ;)
Pomyśl by zamienić soczewke na helle IV generacji. Jest spora różnica między nimi moim zdaniem ;)

bishop

Cytat: yayko w 22.09.2014, 09:26dużo zabawy jest przy wymianie?
Dostałem od nich taką odpowiedź:
"Razem z wskazanym zestawem otrzymuje Pan instrukcję krok po kroku ze zdjęciami, jedyne co musi Pan nabyć osobno to klej na bazie poliuretanu do mocowania soczewki. "
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

T

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Z tymi maskownicami to nawet nieźle wygląda, nie jest tak bardzo "wyłupiasto". Gdyby nie to, że zamierzam w przyszłym roku sprzedać auto, to chyba bym się skusił...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

yayko

to lepiej im wysłać żeby to zrobili :) :)

caqerr

Cytat: Tomasz w 22.09.2014, 13:02Z tymi maskownicami to nawet nieźle wygląda, nie jest tak bardzo "wyłupiasto". Gdyby nie to, że zamierzam w przyszłym roku sprzedać auto, to chyba bym się skusił...

Te są dokładnie moje... ;)
Były Neronowy też takie miał ;)
Tak jak pisałem wyżej, mi klej+soczewka+maskowniac wyszło 414,9 w grudniu. Za przeróbke wzięli 85zł. A ,że jestem średnio uzdolniony manualnie + nie miałem jak za bardzo rozkleić lampy(brak możliwości podgrzania) to wybrałem tą opcje ;)

T

Cytat: caqerr w 22.09.2014, 15:35Za przeróbke wzięli 85zł.
Dla takiej kwoty to zdecydowanie nie warto się w tym samemu grzebać. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

caqerr

pomijam fakt grzebnia, smrodu w mieszkaniu. Chodzi bardziej o sam fakt, że ta osoba już zrobiła ogromną liczbę lamp.
W tym też troche lamp z mk3 miał ;) I dzięki temu mam pewność, że będzie to dobrze zrobione.

JacekST220

Cytat: st-power w 21.09.2014, 12:32Tak do nich będę wysyłał.

Troche czasu minelo, ale zmieniles te soczewki? Warto bo tez chodzi mi dokladnie ta sama opcja po glowie :)

T

Cytat: JacekST220 w 27.12.2020, 21:43Troche czasu minelo, ale zmieniles te soczewki? Warto bo tez chodzi mi dokladnie ta sama opcja po glowie :)

Modyfikacja została wykonana i efekt był naprawdę fajny. Obecnie auto ma już innego właściciela...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club