[Focus] ST 225 3D Electric Orange

PyRsHaL, 14.09.2014, 23:14 « poprzedni - następny »

yayko

08.01.2016, 11:05 #180 Ostatnia edycja: 08.01.2016, 11:08 by yayko
Nie zrozumiałeś żartu :)

PyRsHaL

Cytat: steveno w 08.01.2016, 10:36
Rozgrzeszony w 90%:)

Dobra ujmę to tak :D

Marzec / kwiecień (może wcześniej jak będzie kasa ) - robię hamulce ( 6 tłoczki Brembo na tarczy z RSa ) + dystanse
Na jesień założę zimówki na ori alumy, a na wiosnę kupię alu na lato i założę opony 235.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

DamianoST

Witam, masz moze namiary na radyjko?

PyRsHaL

Cytat: DamianoST w 07.02.2016, 19:42
Witam, masz moze namiary na radyjko?

Nie wiem jak się dokładnie nazywa, ale jest produkcji Denso - w przyszłym roku planuję sprzedać swoje i pomyśleć o czymś innem :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

DamianoST

Dzieki dzieki, i foczka Petarda! Pozdrawiam

PyRsHaL

Dzięki :)

Jeszcze miesiąc / półtorej i lecimy dalej z modami :) Oczywiście jak zawsze - bez lipy
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

yayko


PyRsHaL

Cytat: yayko w 09.02.2016, 21:16
4x4 :)

Tak dobrze to nie ma :P Ujawnię info jak będziemy już modzić
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

PyRsHaL

W międzyczasie wpadł short shifter
Nie spodziewałem, się że taki mały kawałek metalu może tyle zmienić :P
Teraz muszę nogę pod sprzęgło lepiej wytrenować, bo nie wyrabiam - jest ogień!

Na zapowiadanego wcześniej kolejnego moda już powoli kompletujemy części :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Boxik

Zaraz nie będzie już co modzić bo wszystko zostanie zrobione :)

PyRsHaL

Moja lista pomysłów jest jeszcze bardzo długa, więc tak szybko nie skończymy :P
No chyba, że wygram w Totka, albo dostanę podwyżkę ( Welcome in Poland - nie liczę na to ) :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

fabio210

Jaki koszt short shiftera? Ktoś ci robił na zamówienie? Czy jebaj?

yayko

zapewne Tomas :)

PyRsHaL

Punkt dla Yayko :)

Tak, Tomek to ogarniał. Nie wiem czy więcej tego nie zamówił, ale racze małe szanse...

Dzisiaj jeszcze polatałem i noga nie ogarnia xD
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

weksla

Tak tak, mały bzdet a cieszy:)
Też mam i mega warto.
Produkcja UK
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps