[Focus] ST 225 3D Electric Orange

PyRsHaL, 14.09.2014, 23:14 « poprzedni - następny »

fabio210

Zaciski z e38? Czy coś innego?

PyRsHaL

Cytat: fabio210 w 14.04.2016, 15:42
Zaciski z e38? Czy coś innego?

To jest większy kaliber niż E38 :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

fabio210

Porsche...   Panie grubo :D Oby tak dalej.
Ja będę lepszy i założę od scanii XD

PyRsHaL

23.04.2016, 19:20 #213 Ostatnia edycja: 23.04.2016, 20:52 by PyRsHaL
Zaczynam myśleć o sprzedaży radia, które mam u siebie

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Po głowie chodzi mi pewien projekt :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

fabio210

Te radio ma dobre brzmienie, ale nie jestem audiophilem, w moim brakuje mi basu mono z tyłu.

PyRsHaL

No ja złego słowa na te radyjko powiedzieć nie mogę, aczkolwiek pojawiła się pewna wizja i dlatego ten pomysł ze sprzedażą
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Pyzo

AWD? ;)


Getapatalked
...we are standing here, at the edge of time...

PyRsHaL

Cytat: Pyzo w 23.04.2016, 23:04
AWD? ;)


Getapatalked
Ten mod akurat jest na końcu mojej długiej listy :-)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Pyzo

:(


Getapatalked
...we are standing here, at the edge of time...

fabio210

Ja pamiętam na złocie ogólno polskim, ktoś mówił że coś można zdziałać na bazie androida, chyba tigerbart, coś wspominał za chłopaki na bazie tego radia zrobili androida z czymś.

« Dodane: 24.04.2016, 08:06 »

Ja na ta chwile kombinuje jak wyprowadzić sygnał dla wzmac, z końcówki mocy.

PyRsHaL

Wiem, że się da - nawet filmiki widziałem, ale o WiFi itp to można zapomnieć :-(
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Adrian90

Jaka cena takiego radyjka?W moim Sony siadła zmieniarka, w piątek jadę do serwisu zorientować się jaki byłby koszt naprawy choć podejrzewam że będzie to nieopłacalne...

baldmm

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

  jeżeli chodzi o androida to zakupiłem w  listopadzie takie oto radio, oprogramowanie adnroid kit kat 4.4.4 wyświetlacz 7" HD bardzo precyzyjny dotyk, działa sterowanie za kierownica, radio mozna rozbudować praktycznie w każdy możliwy sposób (aplikacje,urządzenia), osobiście mam kamerę cofania, OBDII Bluetooth - łączy z silnikiem, modem internet - ciągły dostęp do neta. Jest to chyba najlepsza Chińska rzecz jaka kupiłem ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

fabio210


baldmm

1700zl z wysyłka na Allegro ;)