Sterowanie pilotem przy kierownicy w mdo przed liftem w radiu np 6000cd

weksla, 17.07.2010, 07:21 « poprzedni - następny »

weksla

hej
nabywając nowy produkt Blaupunkt TravelPilot EX (układ kabli jak w 6000cd) natknąłem się na problem nieumiejętności podpięcia sterowania przy kierownicy - Mój mondek ma instalację przedliftowa - tam były inne kostki, sterowanie przy kierownicy było puszczone taką żółtą kostką (osobną). W poliftach jest wszystko w jednej kostce.
Teraz nei wiem gdzie (w które piny w nowej kostce) te kable podpiąć, próbowałem już ale efektu żadnego. Wiem że jest to wykonalne. Może ma ktoś jakieś doświadczenia albo pomysły, ew. schematy
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 17.07.2010, 07:21
Teraz nei wiem gdzie (w które piny w nowej kostce) te kable podpiąć, próbowałem już ale efektu żadnego. Wiem że jest to wykonalne. Może ma ktoś jakieś doświadczenia albo pomysły, ew. schematy
A engalski czasem tego nie robił? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Polarny

Może Recondo z FCP pomoże?

weksla

Polarny daj spokój jego to można się prosić:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Polarny

Oj, aż tak chyba źle nie jest. W każdym razie warto spróbować.

T

I jak weksla, poradziłeś sobie z tym pilotem?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Tak pomogłem mu to podpiąć.

weksla

teraz wszystko śmiga aż miło:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

To może któryś z Was by to opisał? Nigdzie w necie nie ma chyba opisu podłączania radia poliftowego do przedliftu, a na pewno wielu osobom się przyda.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Cinkciarz

Weksla rozbieraj to radio i rób foty zeby byl przykład na forum zrób przy okazji jak wymienic radio poliftowe na przedliftowe :D:D:D
Było Mondeo Mk3 2.0 TDCi ST  ...   a jest   ...   Pontiac Trans Am 5.7 GTA   ...    Vw Caddy 1.4  ...   Suzuki GSX-R K7 600

weksla

Tomasz żebym to pamiętał:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: weksla w 02.09.2010, 23:46
Tomasz żebym to pamiętał:)
To chyba tylko kwestia wtyczek, nie? Starczy narysować schemacik. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

tak trzeba poprzecinać piny w polifcie jest inna (większa) wtyczka, tu nie ma nic trudnego, jak będę wyjmował radio podłączając grzanie foteli to cyknę fotę
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

eng

Kolory kabli w instalacjach się zgadzają także nie powinnien mieć problemu z tym nikt. No chyba, że jest daltonistą to być może schemat mu się przyda :D

weksla

u mnie były inne kolory niestety
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps