[Focus] Spoiler z RSa do ST

Savio, 26.09.2014, 15:35 « poprzedni - następny »

Savio

Witam,

Zastanawiam się nad spoilerem RSowym do STka, ale niestety oryginałów nie widuje na allegro - stąd pytanie - jak wygląda sprawa z tymi spoilerami dostępnymi na allegro, ma ktoś, dają radę? :)

thomas198

Kupisz ,przyjdzie do Ciebie zobaczysz jaki to badziew i szybko im odeslesz , a zwrot dostaniesz pewnie po miesiacu . Tyle w temacie tych spoilerow.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

Savio

Czyli pozostaje czekać grzecznie i liczyć że się jakiś ori pojawi... :) Niech i tak będzie.

thomas198

Nie ma innego wyjscia !
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

PyRsHaL

30.09.2014, 00:47 #4 Ostatnia edycja: 30.09.2014, 00:52 by PyRsHaL
W sumie coś o tym wiem...

Tak dla jasności wygląda jakość tych replik z Alledrogo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jak widać na zdjęciach gra nie warta świeczki ;)

Co do oryginałów, to z tydzień / dwa temu była do nabycia ori za bodajże 900 złotych, ale to trzeba polować, bo długo nie wisi i od razu ktoś kupuje. W ASO do nabycia za około 3,600zł, ale ze zniżką na części 20-25% około 2,500zł...
Jak się trafi to nawet za 500zł można dorwać, ale to sytuacje kiedy sprzedający nie ma pojęcia co sprzedaje
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

Savio

O zgrozo, koszmary będą mi się śniły po tych zdjęciach.. :)
Dzięki wielkie, nie spieszy mi się więc poczekam, może się pojawi jakiś. 

PyRsHaL

Najlepiej dodaj sobie do "subskrypcji" czy jakoś tak hasła spojler RS, spoiler RS, lotka RS itp żebyś dostawał powiadomienia o nowych przedmiotach na sprzedaż i jak będzie oryginał to będziesz miał większe szanse na upolowanie ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

szaman696

Hmmm, widocznie zależy jak się trafi. Na Fkp 2 osoby mają i nie narzekają.

PyRsHaL

Cytat: szaman696 w 21.11.2014, 20:37
Hmmm, widocznie zależy jak się trafi. Na Fkp 2 osoby mają i nie narzekają.

DanH z FKP ma replikę bodajże z włókna szklanego, ale i tak coś rzeźbić musiał z tego co pamiętam :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

szaman696

Dan i marko. Wrx

ST

Cytat: PyRsHaL w 30.09.2014, 00:47
W sumie coś o tym wiem...

Tak dla jasności wygląda jakość tych replik z Alledrogo

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Jak widać na zdjęciach gra nie warta świeczki ;)

Co do oryginałów, to z tydzień / dwa temu była do nabycia ori za bodajże 900 złotych, ale to trzeba polować, bo długo nie wisi i od razu ktoś kupuje. W ASO do nabycia za około 3,600zł, ale ze zniżką na części 20-25% około 2,500zł...
Jak się trafi to nawet za 500zł można dorwać, ale to sytuacje kiedy sprzedający nie ma pojęcia co sprzedaje
Stary temat ale jary.
W takim przypadku zamawia się spoiler z płatnością przy odbiorze, ogląda się go dokładnie przed zapłaceniem i tyle... Jak coś nie pasuje - to wraca do sprzedawcy natychmiast i po problemie...

T

Która firma kurierska pozwala na otwarcie paczki przed jej odbiorem?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ST

02.08.2015, 18:55 #12 Ostatnia edycja: 02.08.2015, 19:00 by ST
Ja ostatnio (ok. 2 miesiące temu) dostałem listwę chrom i sprawdzałem przy kurierze (Fedex). Listwa odwrotnie wróciła do sprzedawcy bo zauważyłem wady... Nie musiałem nawet robić żadnego protokołu, bo zwyczajnie nie płaciłem z góry, tylko właśnie z opcją przy odbiorze.