[Mondeo] FORD MONDEO ST220 3.0 V6 226KM ST 220

SAGAL, 26.10.2014, 22:24 « poprzedni - następny »

alibizi

Nie tylko kombi. Dzisiaj HB na małym parkingu walczyłem, bez rękawa przy mniejszych prędkościach nie chce się poddać i tylko lekko lata lewo prawo - taki poślizg który może się zdarzyć na drodze. Jednak te auta nie były do tego tworzone.

SAGAL

A więc tak panowie jako że straciłem robotę zostałem zmuszony do wyjazdu do UK mam już tam nagrano robotę mieszkanie miejscowość to "Shirebrook"  także niestety ale nie będę pewnie na zlocie może uda mi się zjechać aż w Październiku nie chce wyjeżdżać ale praca i kasa jest super także nie ma co się zastanawiać  mam także dodatkowo motywacje kupno Forda Focus Mk3 RS także jeśli będę oszczędzał to spełnię te marzenie :)
a teraz coś o fordzie dziś przeszedł gruntowe prześwietlenie bo jadę nim do UK zero usterek wszystkie płyny dolane  fele zmienione na 18 :D w piątek czeka mnie trasa 2tyś Km do Uk :D
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Tigerbart

Dobrze, że ułożyło się tak, że masz ciągłość roboty. Oby ci się marzenia spełniły, działaj, bo same się nie spełnią. Liczę na to, że zjedziesz i się spotkamy ;)

SAGAL

Dobra panowie dojechałem cało i szczęśliwe Fordzina spisywała się znakomicie i powiem wam jedno  zajebi... wygodne to jest  auto oraz super wygodne fotele na bardzo długą podróż
a więc spalanie o dziwo mnie zaskoczyło byłem zapakowany po same uszy cały czas jechałem na tempomacie
prędkość do 110km/h sięgało od 8.7 do 9.1 litra / 100 km
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


dla tych co nie wiedzieli  jak licznik sięgnie 1000Km kasuje się sam i od nowa nalicza :)
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

T

Chyba powinieneś wymienić żarówkę. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

SAGAL

wiem wiem czekam na wiosnę :D
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

yayko

Po co jak szakal nie jeździ wolniej niż 160 :)

SAGAL

Dawno nic nie pisałem Ford Spisuje się znakomicie jeździ bez awaryjnie
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

SAGAL

panowie chyba mi łożysko/a w tylnych  kołach padają wymieniał ktoś je wiecie jaki mmoże numer katalogowy jest jaka cena jaka firma najlepsza
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

weksla

Wrzuć skf wymienia. Się prosto.  Samemu ogarniesz z godzina roboty.  Łożyska nie ma samego tylko cała piasta z czujnikiem abs
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

SAGAL

Panowie znalazłem takie coś na ebayu  nada się i jak ktoś wie to niech  zobaczy czy cena jest za 1 szt  czy  za dwie i czy się nada 
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.ebay.co.uk/itm/Ford-Mondeo-MK3-2001-2007-REAR-Wheel-Bearing-Hub-ABS-Sensor-WITH-BOLTS-/161209706565?fits=Car+Make%3AFord%7CCars+Type%3AST220&hash=item2588d8e845:g:NW8AAOSwmc1XPaaP
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

weksla

Po co kombinować.  Daj skf koło 350zł i masz problem z glowy
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

caqerr

Cytat: weksla w 22.07.2016, 11:06
Po co kombinować.  Daj skf koło 350zł i masz problem z glowy


dokładnie ;)
To co wkleiłeś to jakiś budżetowy chłam... Może się okazać ,że szybko będziesz musiał ponownie powtórzyć zabieg.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.ebay.co.uk/itm/2x-SKF-WHEEL-BEARING-KIT-HUB-REAR-LH-RH-FORD-MONDEO-MK-3-1-8-3-0-ST220-00-07-/371155143505?fits=Car+Make%3AFord%7CModel%3AMondeo%7CPlat_Gen%3AMK+III&hash=item566a920b51:g:UsIAAOSwQTVWA8ii


SAGAL

dzięki  za stronke będę musiał go  zamówić
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

JacekST220

W poprzednim aucie mialem jakies "cos" wysiadlo po roku, zalozylem SKF na wszystkie kola 20tys km i jest rewelacja, POLECAM !