Alufelgi PDW 16" 4x108 + opony zimowe GOODYEAR UltraGrip 7+

Venomus, 28.10.2014, 22:38 « poprzedni - następny »

Venomus

Alufelgi to oryginalne PDW 16" 7,5J 4x108 kupione w 2011r. (cena kompletu 1600zł) stan trzech ideał, jedna ma kilka rys i przerysowany rant od krawężnika, ale mało widoczne.
Przejeździły tylko pół jednej zimy, także więcej leżały niż były używane, a jak leżały to leżały schowane w specjalnym stojaku, zakryte i zakonserwowane i przykryte.

Alufelgi pasują do wszystkich aut z rozstawem śrub 4x108 czyli: Ford, Peugeot, Renault, Mazda, Audi .


Opony to Goodyear UltraGrip 7+ 205/55/16 XL (rant ochronny) (Cena kompletu 1600zł) , 3 sztuki 2010r, jedna sztuka jest z 2011r. , były kupione jednocześnie . Bieżnik praktycznie nie zużyty. Oczywiście podczas leżakowania były zakonserwowane i razem z felgami były schowane na specjalnym stojaku, gdzie nie dotykały się.
Obecnie zestaw jest zakonserwowany i ułożony na stojaku bezpiecznie w domu.

Zamiast napisu PDW na kapslach są naklejone emblematy Cougara koszt emblematów 150zł.

Łącznie komplet felg + opon wyniósł mnie ok 3350zł, ja teraz bym chciał tylko 2000zł za cały komplet.

Cena do negocjacji, szkoda by dalej leżały, ja na zimę mam teraz 18" .

Fotki jak się prezentują na srebrnym i pomarańczowym Cougarze. :) :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Odpowiem na wszystkie pytania poprzez e-mail, pytanie do sprzedającego lub telefonicznie 691 435 242 .

Posiadam, także pełno różnych innych nowych, używanych i regenerowanych części do Cougara .
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.cougarklub.pl
www.cougarklub.org
Pozdrawiam Wszystkich Patryk :D