[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

weksla

Heheh powoli do przodu MAG:)

czas pokaże, tego typu bajer chciałem od dawna
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Mustang

weksla gdzie kupowałeś? ładne to :)

weksla

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/radio-nawigacja-android-ford-transit-kuga-mondeo-i4814386409.html prosze bardzo, poza allegro kupicie taniej.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Świetne są te radia, na pewno zrobię sobie takie w nowym aucie.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

thomas198

A ktos mówił , jak to bedzie działać,  jaki bedzie dźwięk,  a tu widzę ze coraz większa rzesza ludzi zaczyna doceniać to radio. Ja juz mam coś takiego ,to znaczy na tym samym oprogramowaniu ale inna obudowa . Jestem bardzo zadowolony z tego radia i to bardzo ,i mam nadzieje ze coraz wiecej osób z forum zacznie sie zaopatrywac w takie cacko.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

weksla

no ja nabyłem po Twojej opinii Thomas.
Co prawda nie targałem z Chin tylko wyszukałem w Polsce, pewnie z Chin wyrwałbym taniej, ale nie tak dużo.
Zrobię dziś więcej fotek to wrzuce.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

skoti79

Cytat: MAG w 13.12.2014, 22:58
Turbo hybryda z montażem.... 

Mi tam dźwieki fabrycznego Sony wystarcza - co najwyżej latem pobawie się w wytłumienie auta....

Popieram :)
Gdzie był ten wątek z hybrydą? Muszę się temu lepiej przyjrzeć.  3 miechy bez grzebania i już człowiek by coś zrobił :D

weksla

14.12.2014, 19:58 #127 Ostatnia edycja: 14.12.2014, 20:10 by weksla
Korzystając z niedzieli i dobrej pogody wrzucam kilka fotek:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Przy okazji wrzucam fotki nowego nabytku w postacji chińskiej stacji multimedialnej, powiem tylko że jestem bardzo zadowolony jakością wykonania, szybkością i w zasadzie nieograniczona funkcjonalnoscią. Jesli teraz miałbym kupowac to zdecydowanie kupiłbym ponownie:
Radio nie jest docisnięte do końca gdyż będe tam jeszcze zaglądał więc nie wciskałem na gotowo.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Dodatkowo foka dostała taki oto zestaw żeby już jeździć bezstresowo ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Przy okazji podstopnica sie trafiła, a cb zamontowałem tutaj

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tak wyglada sama antenka

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



NA RAZIE tyle
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

caqerr

kurcze...
fajnie to radio wygląda...
bardzo fajnie...

weksla

Gdybym wczesniej o tym wiedział to nie zakładałbym DENSO do mondeo i robił to kilkanascie dni, a ile nerwów straciłem, jedynie to ze satysfakcja, drugi raz nie robiłbym tylko takie kupił.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

caqerr

Może kiedyś będę mógł na spocie tego odsłuchać...
Bo najbardziej boje się własnie utraty jakości dźwięku :(

weksla

Wiadomo nie gra to tak jak moja poprzednia ALPINA ale nie jestem audiofilem i nie aż tak bardzo to odczuwam, ale widomo że gra gorzej.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Auto odebrałem od mechaniora, wymienione tylne wahacze, zawieszenie teraz ok 100%
Skasowany błąd, jak się okazało jak stął u mechanika 2 dni sama kontrolka zgasał, sczytaliśmy błąd i było coś o MAF (ale przepływka wymieniana na nówke kilka miesięcy temu), wydech tez szczelny, śruby przy DC skręcone.
Nie wiem co to było, teraz tego nei ma. jeszcze muszę sprawdzić dolot, ale nie sądzę, no chyba ze znow szlag trafił przepływomierz.
NA RAZIE frajda z jazdy jest znowu.

Zostało mi jutro zrobić tylko zbieżność.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

19.12.2014, 16:37 #133 Ostatnia edycja: 19.12.2014, 21:14 by weksla
Żeby nie było że nic się nie dzieje w temacie, zaczynamy mody moze od mniejszych i mniej istotnych spraw, ale zawsze.

Korzystając z tego iż kolega na co dzień mieszkający w Niemczech zjechał na święta do domu, przywiózł mi taki oto prezent
:D :D :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



ECU Spacer oraz metalowa rura dolotowa filtr powietrza - turbo

Jutro zapewne zrobie montaż no i zacznie się modzenie:D

A tak na marginesie to fajnie się czyta maile na radio wbudowanym w samochód heheh

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 19.12.2014, 21:14 »

Ciekawe czy ten ECU Spacer faktycznie coś daje czy to tylko teoria, rura wiadomo bardziej wytrzymała, a silikonowy łącznik zastąpi fabryczną (wizualnie marnej jakości harmonijkę)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko

To radio fajne :) gdybym nie zbierał na nowe felgi może bym takie zakupił na lato :)