[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

bishop

Oglądać maile w samochodzie... bezcenne :evil:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

yayko


weksla

Heheh bezcenne:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Tej rury niestety mimo usilnych starań nie udało mi się założyć, spróbuję po swiętach jak kupie dłuższa silikonową złaczkę fi76mm

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Założony został ECU Spacer po przebojach z włożeniem Airboxa udalo się:D
Zostało dociąć oryginalną obudowę ECU albo wyrzeźbić nową.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Tutaj już na swoim miejscu:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Korzystając z okazji wymieniłem też świece zapłonowe, Foka dostała 5 sztuk nowych DENSO IRIDIUM IKH22

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Stare nie wiem czy były kiedyś wymieniane, myślę że tak, tak czy inaczej były fabryczne Forda:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Oczywiście świece zostały dokręcone kluczem dynamometrycznym i momentem obrotowym 26Nm tak jak zaleca to Ford (dzieki TAM za sprawdzenie i info)

W tym roku już raczej tylko jeździmy, ciąg dalszy modów w 2015:P
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

Cytat: weksla w 04.11.2014, 22:47
Zrobione telefonem po ciemku:
Takie sa zegary, pytanie czy we wszystkich przedliftach takie były?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ja takie mam.
Do przodu!!!

weksla

Cytat: steveno w 23.12.2014, 15:57
Ja takie mam.

Myślałem że wystepowały też z większymi wyświetlaczami, a nie z taką pipka jak u nas.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

TAM

Dlatego założyłem sobie piękne poliftowe z RS-a, z dużym wyświetlaczem :-) Poza tym, że są fajne wizualnie, to bardzo się przydają podczas jazdy z nawigacją - pojawiają się nich wszystkie główne komunikaty i wskazówki, praktycznie nie potrzeba odrywać wzroku od drogi.

weksla

29.12.2014, 22:38 #142 Ostatnia edycja: 29.12.2014, 22:40 by weksla
Dziś zakupiłem krótką półośkę, po nowym roku wysyłam cała do tej firmy w celu wzmocnienia jej do przypuszczalnych parametrów samochodu jakie będzie posiadał czyli okolice 300ps/450Nm
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://motomax.pl/www-1/index.html
Ponoć mają zrobic sam wałek, a przeguby się przerzuci.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

od razu dorzuć z 50KM i 100NM zapasu ;)
po co potem jeszcze raz przerabiać  :evil:
dojdziesz lekkim leszczem do 290km i 450 nm...potem będzie Ci mało ...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

wilhelm

Cytat: Kris1976 w 30.12.2014, 14:11Ponoć mają zrobic sam wałek, a przeguby się przerzuci.

ale to przeguby najczęściej padają... ja bym do nich nie wysyłał, Tower z forum mial same problemy :)

Ja mam od 1.5 roku regenerowana przez forda i przy 450nm jest spokój

weksla

A co masz na myśli pisząc o problemach? Druga sprawa jak ukręcę półoś to mogę skrzynię rozwalić
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

Coś tam było. Poczytaj u towera w temacie
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

Czyli rozumiem że sugerujecie żeby nie robić nic z półosią?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

wilhelm

Ja zmieliłem przegub, ale to z mojej winy :P Jak będziesz normalnie jeździł (szybko, ale nie po torze i dziurach) to powinno byc ok :)

weksla

Znalazłem (chyba) On miał najpierw hybryde stworzoną częściowo z ST i czesciowo z RS i to ukręcił. Natomiast póxniej zrobili mu tylko wzmocniony wałek, i o tym już nic nie pisał więc domniemam że jeździ do dziś. Zreszta napisałem do niego na priv, może odpisze.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps