[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

skoti79

U Towera kluczem podobno był jakiś smar, który polecił Rasta z FKP

Kris1976

Cytat: weksla w 31.12.2014, 18:06
Znalazłem (chyba) On miał najpierw hybryde stworzoną częściowo z ST i czesciowo z RS i to ukręcił. Natomiast póxniej zrobili mu tylko wzmocniony wałek, i o tym już nic nie pisał więc domniemam że jeździ do dziś. Zreszta napisałem do niego na priv, może odpisze.
Nie będziesz upalał to nic nie ukręcisz. Do uliczno- szosowego zapylania nie widzę sensu wzmacniać. Ile jest znanych przypadków ukręcenia ? Bodaj Dawpi i Tower tylko
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

15.01.2015, 19:11 #152 Ostatnia edycja: 15.01.2015, 19:42 by badger
Powoli graty się kompletują. Dziś doszły wtryski z RS-a oraz dystanse H&R 30mm

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Intercooler FMIC 600x300x76 wraz z kolankami też już dotarł.

Został jeszcze zawór DV na zakup którego nie możemy się zebrać w grupie.

Na wydech jestem umówiony w okolicach połowy lutego. Do tej pory muszę pomontować resztę gratów. Efekt końcowy zwieńczy program u Heka.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

Od czasu zakupu autka, to Ci powiem że idziesz jak burza.
Nie żebyś przy wcześniejszym Mondeo nic nie robił :)
Ale w Focusie robi wrażenie tempo modów!
Gratuluję zapału.

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Powiem Ci Sebaa tylko tyle że jak nie teraz to pewnie nigdy.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Cytat: sseebbaa1 w 15.01.2015, 19:29Od czasu zakupu autka, to Ci powiem że idziesz jak burza.
Przecież on zaraz po kupnie Mondeo przerobił je na polifta i wzmocnił diesla ze 130 na 190 KM. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

weksla

No Tomasz nie tak zaraz, trwało to ze 2 lata:d
A starucha kopciucha dalej eksploatuje, powiem szczerze że go lubie:D
Aha i ja nie należę do małych gości i wygodniej poprostu jeździ mi się mondeo, czuję wiekszą przestrzeń no i co najwazniejsze wydaje mi się ze siedze niżej. Może to przez eibachy, sam nei wiem. Chętnie przeswapował bym silniki heheheh
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

skoti79

W focusie ST faktycznie siedzi się za wysoko, ktoś chyba zapomniał o lepszym obniżeniu foteli, w mondku była lepsza pozycja za kółkiem

TAM

... bo w pewnym momencie taka durna moda zapanowała - "wyżej znaczy lepiej" niezależnie od rodzaju i przeznaczenia samochodu. Wyjątkowo irytujące.

sseebbaa1

Jeżeli da się dodatkowo obniżyć fotel, tak jak u mnie w Mondeo, to nasz nadworny majsterkowicz weksla na pewno to zrobi :D
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

skoti79

Weksla, czekamy na efekty. Ja bym się pisał na take obniżenie stołka.  Kris też kiedyś poruszał temat :)

Kris1976

16.01.2015, 11:49 #161 Ostatnia edycja: 16.01.2015, 11:51 by Kris1976
No niestety...pozycja za kierownicą w mundku mk4 jest o niebo lepsza jak foce ST...
Coś  w 2015r trzeba wykombinować w tej kwestii. Albo stelaż uciachać albo inny fotel wstawić chociaż dla kierowcy.

« Dodane: 16.01.2015, 11:51 »

Weksla a wtryski to gdzie nabyłeś ?...kurde szybki jesteś. ..turbo od RSa pewnie na luty ogarniesz :)
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

snafu

Przypomnieliście mi okres, gdy często przesiadałem się z GTI do S-maxa. Szok kulturowy :) Z dziury w podłodze w GTI na krzesło w S-max.

sseebbaa1

A ja obniżałem fotel tak:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,3557.0.html

Może w Focusie też się da?
Weksla do dzieła! Wiem, że w tych sprawach można na Ciebie liczyć. Sprawdź to chociaż, czy wygląda podobnie.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

MAG

Cytat: snafu w 16.01.2015, 12:14
Przypomnieliście mi okres, gdy często przesiadałem się z GTI do S-maxa. Szok kulturowy :) Z dziury w podłodze w GTI na krzesło w S-max.
Tak juz jakis czas temu zastanawiałem się czy nie da sie jakoś tego krzesła nizej osadzić, ale w obecnym aucie mam schowki pod siedzeniami, które blokuja mi taka mozliwośc, chociaz może gdybym z tego pod kierowcą zrezygnował ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0