[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

skoti79

turbo od rs to jak ze świecą szukać. Też poluję, ale za 10 tysi to mi się nie uśmiecha

MAG

Cytat: Kris1976 w 16.01.2015, 11:49
...turbo od RSa pewnie na luty ogarniesz :)
Ja nadałem temat tego turbo daaaaawno temu i jak na razie cały czas posucha, bo albo brak staffu, albo chore ceny ...

Snafu idzie w hybrydę, więc poczekam sobie jak u niego będzie sie ona sprawować i wtedy byc może za jakiś czas tez na takie rozwiązanie się zdecyduję (zapewne w połaczeniu z modem reszty wydechu), ale na razie postanowiłem, że poki co zostaję na obecnym set-upie i tylko wystroję auto na tyle na ile sie uda, a ewentualne dalsze modzenie będzie uzależnione od najwazniejszego czynnika - wolnej kasy ;-)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

Seba hehe moze i pomyślę coś nad krzesłem, ale to jak bedzie cieplej i ogarnę sprawy związane z podniesieniem mocy auta:d
Nie turbo NA RAZIE nie przewiduję, i pewnie nigdy. RS-a się praktycznie nie da kupić, a takjak napisał Skoti, za takie ceny to nie ma sensu. Może kiedys jakaś hybryda. Się zobaczy. Chciałbym swojego wystroic na tyle aby było 3 z przodu, i sadze że na tym się skończy. Do tego dorzucimy eibach i B6. I chyba koniec:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

16.01.2015, 17:35 #168 Ostatnia edycja: 16.01.2015, 17:37 by Kris1976
no to można zamykać temat :) szybko poszło  :stupid:

« Dodane: 16.01.2015, 17:37 »

Weksla ...a jakie miałeś źródełko na wtryski bo nie odpowiedziałeś
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

Kris. Pisz do kolegi t
Tama
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

PO kilku godzinach IC siedzi już na swoim miejscu:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Poskładałem juz wszystko do kupy, przejechałem się, ale powiem szczerze że za bardzo nie czuję róznicy:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

snafu

A jakąś większą turbodziure czujesz? Czy to w tym względzie brak różnicy?
Do mnie też dotarł ale będę ogarniał pewnie z końcem stycznia.

weksla

Wiesz co, nie za bardzo czuję turbodziurę większą. Własnie myślałem że będize bardziej czuć, a tu nic. teoretycznie bez strojenia mogło troszke mocy przyjść, ale jeśli doszło kilka koni to człowiek tego nie odczuje. Męczyłem się z montażem od wczoraj. Skończyłem dziś.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

Poczułbyś różnicę pewnie w lecie.
Nie wiedziałem że czarny będzie ten fmic.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

Wziąłem black. Może się nie złuszczy. Jeśli tak to trudno. Auto ma sie jaknaniej wyróżniać z tłumu.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

tzw full sleeper  :P
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

a tutaj dorabiane uchwyty (zawiesia) trzymające cały IC:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Trąbka tez na swoim miejscu się zmieściła:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Po zamontowaniu zderzaka i reszty plastików wygla tak że tylko sprawne oko może dostrzec że jest większy IC :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

MAG

Fajnie to wygląda

W poprzednim dieselu miałem niebieskie kolanka do IC'ka, ale stwierdziłem, że za bardzo sie to rzucało w oczy, wiec teraz zamówiłem czarne ;)
Mój IC jest co prawda srebrny, ale kilka miesięcy uzytkowania spowodowało, że już sie tak tym "srebrem" w oczy nie rzuca ;)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

U mnie full w czerni. Właśnie nawet kolanka czarne. Zastanawiam się nad kolorem zacisków ale jednak czerwień przoduje.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

snafu

Tak też full w czerni będzie. Zobaczymy jak długo. Najważniejsze, aby dobrze pracował. Jutro wydech odbieram. Ciekaw jestem co wyjdzie :)