[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

wilhelm

a nie chcesz mojego super głośnego wydechu? :D

weksla

Widzisz sęk w tym że ja chcę wydech o głośności zbliżonej do serii
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

26.01.2015, 13:00 #212 Ostatnia edycja: 26.01.2015, 13:01 by Kris1976
...dzieci, żona itd.  , ale zawsze można zrobić regulowany guzikiem ze środka wersja głośna/wersja cicha  :evil:

« Dodane: 26.01.2015, 13:01 »

Weksla jedziem z DV  ? ja już dojrzałem - trzeba zebrać tylko resztę chętnych na zakupy w JW
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

MAG

Kris - my już zamówiliśmy...
Jak chcesz się dopisać, to szybko pisz w wątku o zakupach zbiorowych i do Clinera żeby jeszcze jeden zamówił to zdążysz się załapać na wspólna wysyłkę.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

Kris takjak pisze MAG, dopisuj się
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

Zastanawiam się czy jest sens zakładać dystanse w tym momencie, czy lepiej wstrzymać się do wiosny i letnich 18''
Co byście zrobili na moim miejscu?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

custom

ja bym poczekał  8)

jak się jeździ na nowych wtryskach ?

snafu

Ja czekam. Ale ja mam jeszcze stalowe 16" w spadku po poprzednim właścicielu. Ostatni ich sezon.

PS też jestem ciekaw jak tam z nowymi wtryskami. Może wsadze swoje też, jeśli jest odczuwalna jakaś zmiana.

weksla

30.01.2015, 18:37 #218 Ostatnia edycja: 30.01.2015, 21:33 by weksla
Powiem szczerze ze ja nie czuje zmiany. Ale NA RAZIE nie jezdziłem ostro bo od poniedziałju stał w garażu a dzis wyjechałem to zaczeło walić sniegiem jak cholera. Wydaje mi się że nic nie czuje ale może się mylę. Czekam na wydech i dv i stroimy

« Dodane: 30.01.2015, 21:33 »

Poprawka, wracałem przed chwila z Katowic, i mozna było już lepiej pocisnąć. Powiem tak. Jakiegoś mega szału to ja nie czuje, ale odczuwa się lepszy ciąg powyżej 4,5k obr. Czuć to ewidentnie.
imho brakuje momentu obrotowego.
Auto potencjał ma tylko potrzeba STROIĆ :D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

marcin uk

Wrocilem na forum. Gratuluje autka :)

To latem lokiec bedzie :) Widzialem, ze jakies radio wstawiles co to jest ? Wyglada ok kwestia jak dziala,gra.

weksla

O witam po długiej przerwie:D
Chińskie radio na androidzie 4.4
Ja jestem zadowolony, kupiłbym ponowanie.
Jak gra, dla mnie dobrze, melomanem nie jestem. napewno nie gra gorzej niż seryjne Forda czy to Sony, czy Blaupunkt czy Denso. A mam porównanie bo miałem wszystkie
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

07.02.2015, 21:47 #221 Ostatnia edycja: 08.02.2015, 12:32 by weksla
Dziś nie wytrzymałem i korzystajac z wolnego popołudnia załozyłem dystanse:D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Wsszystko oczyściłem i dokręciłem porządanym momentem obrotowym.
Za kilka dni jeszcze raz przykręcę ciut mocniej i powinno być.
odbyłem jazdę probną, wszystko fajnie.
Wizualnie ok, nie robi mega szału, ale widac róznicę 2x15mm

Przy okazji zauwazyłem lekki wyciek (zapocenie) w okolicach koła pasowego wału
Skąd to może się pocić?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



« Dodane: 08.02.2015, 12:32 »

Mam pytanie czy zamiast tej harmonijki zaznaczonej czerwoną strzałka na zdjęciu poniżej można dać sztywny kawalek silikojnowej rury fi76mm?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



U mnie denerwuje mnie ta harmonijka jest taka jakaś pozaginana i wydaje się słabym ogniwem do potencjalnej nieszczelności.
Tylko zastanawia mnie czy można dać sztywny odcinek skoro producent dał upodatniająca się harmonijke wnioskuję że musi to być ruchome, z drugiej strony jak dam sztywny silikon i ściągne dobrymi opaskami to nie sadze aby zostało to wyrwane.
Co sądzicie, na forach UK widziałem ze ludzie mają pozakładane silikony.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

A silnik przy dodawaniu gazu nie pracuje przód-tył?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

vtec

mozna, kupujac rure dolotowa, wymieniasz całość od puszki do turbo, rzuc okiem do mojego watku z ST

samą gumę również możesz wymienić ...

weksla

No własnie Seba silnik pracuje przód -tył rzecz jasna, dlatego trochę sie obawiam sztywnego kawałka silikonu.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps