[Focus] Focus II ST 5d black edition

weksla, 03.11.2014, 08:31 « poprzedni - następny »

weksla

No Boxik jeszcze ciekawe jaki motor w nim goscił. Ten co mam sie z nim mierzyć ma 220ps wiec przypuszczam że to formalnosc. Wiekszym wyzwaniem bylby ten model z najmocniejszym na owe czasy motorem bodaj 265ps
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Boxik

Rozmawiałem z kierownikiem bo zatrzymały nas światła. Na boczku 2.5 si. Zapytałem co pod maską to powiedział ,że 2.5. Nie sądzę ,że to wariant 177 KM. A co to tego 265KM to stawiam raczej na remis. U Ciebie troszkę mocniej niż u mnie no i szpera więc wynik powinien być lepszy niż u mnie :)

weksla

oto Downpipe 3'' (Foty zrobione już z nowego kanału) :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A moje pytnanie dotyczy tego jak ma spoczywac czujnik położenia xenonów na wahaczu, u mnie ta dzwignia jest dziwnie nienaturalnie wygięta (a jak jest u was)? Mam coś krzywo czy coś?
Ktoś się orientuje?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

ST

Czego to nie wymyślą: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.ebay.co.uk/itm/Summit-Racing-Ford-Focus-ST-Mk2-Rear-Upper-Strut-Brace-/262077075534?hash=item3d0502d04e:g:z98AAOSw9N1VwM~8

weksla

Nowy mod ktos zauważy na tak lipnej fotce

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko

weksla ladny szpojlaaar :) tylko u mnie w temacie fota :)

weksla

Yayko jak to u Ciebie w temacie hehheh wysylałem z taptalka to mogłem cos popiepszyć. Ale brawo za spostrzegawczosć.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

RSowa lotka na 5d tak sobie pasi...
Ori ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Adrian90

Z gustami się nie dyskutuje wiadomo, ale wg. mnie rsowa lotka do 3D jak najbardziej ale do 5D to już mi nie pasuje.

yayko

pokaż fote z boku :D (jak by to nie zabrzmiało :) )

weksla

Kwestia gustu. Nowe foki są tylko 5d o mają BIG lotki hahahahha. Pokaze foty
Lotka ori Forda
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

weksla

No proszę wyjechałem chociaż nie miałem w planach bo pogoda obskur totalny. Byle do wiosny.

Tak to wyglada. imho nie jest źle

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko


T

Fajny, ale może byś go umył? :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

PyRsHaL

Umorusany jak mój po dojeżdżaniu do pracy :P
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance