Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Dystanse 5x108

sseebbaa1, 26.11.2014, 16:27 « poprzedni - następny »

zajc

Cytat: sseebbaa1 w 27.11.2014, 08:34
                                   
DYSTOM potwierdził, że już przy zakupie 5 kompletów byłby rabat 10%.
To zaś oznacza, że komplet  4 szt. przykręcanych dystansów do Mondeo czy Focusa (moim zdaniem najlepiej o grubości 20 mm na stronę) wyszedłby za 450 złotych (normalnie na Allegro sprzedają za 500 złotych).

Myślę, że to dobra cena, gdy porówna się do jakichś markowych produktów. Nie jest też znacznie drożej od produktów kiepskich np. takich zdecydowanie gorszych dystansów przelotowych (a nie przykręcanych).

Nie rozmawiałem o kosztach przesyłki, ale pewnie byłoby to podobnie jak mają to w swoich aukcjach na Allegro, a więc ok. 20 złotych.

Na zakończenie rozmowy zapytałem czy przy większej liczbie chętnych jeszcze coś dałoby się urwać z ceny - człowiek powiedział: "coś jeszcze da radę".
To już niezła cena, zadowalałoby mnie 20-25zł mniej a tu 50 na dzień dobry, już teraz potwierdzam zainteresowanie, można mnie liczyć do zamówienia, planuję kupić również zestaw sprężyn Eibach Pro Kit więc już teraz daję znać bo byćmoże analogicznie da się to załatwić :)

sseebbaa1

Już dwie osoby z forum potwierdziły, że kupiły wcześniej (zakupy indywidualne) dystanse za 500 zł i nie musiały ostatecznie płacić za przesyłki.
Może więc do utargowanego rabatu uda się jeszcze dorzucić darmową przesyłkę? Taki argument pewnie podniesiemy po zebraniu większej liczby chętnych. Zawsze to będzie kolejne 20 zł w dół. Mam tu na myśli gratisowe przesyłki do każdego z chętnych, a nie darmową wspólną jedną przesyłkę.
Zobaczymy.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

snafu

Także będę chętny.
Auto S-max. Będę potrzebował FV, wpłata bezpośrednia.
Można zatem mnie doliczać.

Muszę jednak zorientować się co do szerokości tych dystansów, jakie będą do S-maxa akuratne.
Zawias sportowy, letnia felga 18"

MAG

Bież 20mm - wiecej jest juz ryzykowne.

Widziałem co prawda S-Max'a na seryjnych 18-tkach z dystansami 25mm, ale obawiam sie, że przy załadowaniu tył mógł mu tam obcierać ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

weksla

cz to do focusa mk2 ST tez pasuje?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

caqerr

jak najbardziej
Baton nawet ma troche większe, ale 20mm jest idealne moim zdaniem.

wilhelm

Bartek ma 30mm, ale seryjne zawieszenie. Daniel ma 25mm i eibachy no i przy pełnym aucie coś tam mu obciera, ale wygląda kozako :) 20mm z eibachami można pakować bez problemu

yayko

to kiedy kupujemy :D?
bo jak założe eibachy do nie wypada jeździć na 16:) i będę musiał założyć 18" na zimę :D

zajc

Cytat: yayko w 03.12.2014, 09:56
to kiedy kupujemy :D?
No właśnie, kiedy? I na jakiej zasadzie? Ktoś poda nasze adresy i wyślą za pobraniem czy "kup teraz" na allegro podając wcześniej nasze nicki z allegro?

Mustang

Cytat: snafu w 27.11.2014, 14:51A jakościowo ten Dystom jak? Ktoś analizował fora, czy wszystko z nimi ok?
Ja mam cały sezon i na torze upalane były nawet i są ok ;)

yayko

ejj bo ja chce zamówić te dystanse !! :D

snafu

ja na wiosnę założę, ale już się piszę więc mogę wskakiwać na listę.

sseebbaa1

No właśnie, najlepiej zróbcie listę.
Tylko lista powinna od razu wskazywać do jakiego samochodu i o jakiej grubości dystanse są potrzebne.

To pozwoli lepiej kontrolować ilości i ewentualnie umożliwi z wyprzedzeniem negocjowanie dodatkowego rabatu.
Przypominam też, że przy tego typu towarze minimalne zamówienie to 2 sztuki, a więc na jedną oś.

Wszystkie tu zamawiane będą miały ten sam rozstaw śrub i średnicę otworu centrującego. Różnica będzie tylko w grubości szpilek do S-Maxa/Galaxy (14).
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

yayko

05.12.2014, 10:43 #28 Ostatnia edycja: 05.12.2014, 10:46 by yayko
jakie ma ST? 5x108 i otwór jaki? :D

« Dodane: 05.12.2014, 10:45 »

bo chyba dziś zamówie bo w poniedziałek/ wtorek wlatują nowe opony i felgi 18" i od razu by założyli dystanse :D :)

MAG

Dystom wie wszystko - wystarczy podać jaka chcesz szerokośc i do jakiego auta i zrobią to dobrze.

A otwór centrujący w Fordzie jest 63,3mm (niektórzy podaja 63,4)
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0