[Focus] Ford Focus ST by B3ny

beny2345, 30.11.2014, 19:56 « poprzedni - następny »

AtamanR1

Rozpoczecie sezonu motocyklowego u wasbjak co roku jest ;) o widzisz jaki silnik miales ? :P

beny2345

318i , ale katalogowo to zaliczany jako 1,9 118KM

beny2345

Pchnełem troche do przodu :)
-wymieniłem filtr powietrza
-naprawiłem zamek schowka z strony pasażera
-zmieniłem swiatełka w lusterkach na ledy
-wymieniłem osłone silnika na bardziej estetyczna
-przedni zderzak dzis został oddany do odmalowania
-wpadł TYLNY  dyfuzor z wersji po lifcie
Podziekowania dla "TAM-a" za dyfuzor , oraz wielkie dzieki dla "steveno" za info jak go zamontować.
Jeszcze musze ogarnąc kilka błedów ktore pozostawil poprzedni właściciel, zmyc czarna farbe z swiatel w zderzaku i od nowa pomalowac ramki tych świateł

Kilka fotek :

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Tak było

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



A tak jest

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Fajnie, tylo nie rozumiem co to za osłona na kolektorze?
To oryginalny dyfuzoor z polifta? Dużo rzeźby przy montażu?
Black piano na tylnych ramkach od świateł cofania/przeciwgielnych tez uwazam za bład:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

beny2345

na kolektorze jest nowa a na silniku jest jeszcze ta stara bez napisów.
Czy ori ? wydaje mi sie ze tak.
niema duzo rzeźby ale dużo dłubania, powolna i bardzo dokładna praca :/

skoti79

Ale chyba odstaje ten dyfuzor. Steveno na sylikon go jeszcze machnął.  Ja juz prawie rok wożę go w bagażniku,  może w tym roku uda się zamontować :D. Natomiast ja myślałem,  żeby opalarką podgrzać,  tak, żeby się dyfuzor zmieścił w oryginarnym rowku.

beny2345

18.02.2015, 09:49 #36 Ostatnia edycja: 18.02.2015, 09:51 by beny2345
nie szans nie zmiesci sie w ori rowku. moze cala góra tak ale juz na koncach dyfuzor wychodzi na zderzak kilka centymetrów. No odstaje dołem bo jest za długi z deczka, ale na real dobrze wyglada to , na zdjeciu tego tak nie widac.

TAM

Odstające końcówki trzeba przykręcić lub przynitować i mocno podgrzać, wtedy się dopasują bez naprężeń.

skoti79

Cytat: TAM w 18.02.2015, 11:59
Odstające końcówki trzeba przykręcić lub przynitować i mocno podgrzać, wtedy się dopasują bez naprężeń.
Widzisz, da się. Dlatego się tyle z tym zbieram :)

beny2345

18.02.2015, 17:31 #39 Ostatnia edycja: 18.02.2015, 17:32 by beny2345
Tej informacji juz nie dostałem od "steveno" bede musiał zastosować :)

Tak jak mowiłem tak zrobiłem, używajac papierów wodnych różnych grubosci zmyłem czarny lakier na lampach w zderzaku.
Poczym maszynowo wypolerowałem światła i wygladaja jak nówki i w końcu bede mógł uzyć światła cofania  :P


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


steveno

Ze światłami dolnymi dał czadu:) Teraz wygląda bardzo dobrze. Jak by ci lekko odstawał dyfer to ja dałem kapkę czarnego sylikonu pomiędzy zderzak a dyfer.Nic nie widać. Gratuluje modów.
Do przodu!!!

weksla

No światła były porażka.
Widze że masz takie same ledy InPro jak ja, fajnie to wygląda w czarnej budzie, jednak denerwuje mnie to przedliftowe czerwone swiatło stop, chciałbym takie jak w polifcie, ale tego nei idzie kupić, ciekawe czy w ASO sprzedają SOLO. Macie jakieś informacje?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kamayeye

Dla chcącego nic trudnego. Białe światło podejdzie m in od Kugi.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/swiatlo-stop-stopu-ford-kuga-ladne-i5029997594.html

beny2345

Ja i tak nie bawem zloze lotke od rs-a wiec bedzie inne swiatlo.

yayko

Fajne masz blachy dopiero teraz zauważyłem ;)