Zakupy w j-w-racing.co.uk

snafu, 01.12.2014, 11:34 « poprzedni - następny »

carlosc

Pytanko do Tam  jest możliwość  załatwienia  air teca z uk???
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

TAM

04.02.2015, 11:18 #121 Ostatnia edycja: 04.02.2015, 13:49 by TAM
Mogę ściągnąć z j-w racing, ale to duża paczka i przesyłka będzie kosztować pewnie ze 40 funtów, więc warto byłoby kupić coś jeszcze, żeby miało to sens.

snafu

Ja chyba się zdecyduję dziś na Aktuator Forge, chciałem w re5pect zamawiać. Zatem jeśli wyszłoby całościowo to podobnie co w re5pect i dziś, max jutro byłoby składane zamówienie to bym się podpiął.

TAM

Ceny w j-w racing są na ich stronie, więc każdy niech sprawdzi czy się mu to opłaca. Musicie się też dogadać co do podziału kosztów przesyłki. Jak będzie gotowa lista zakupów, to mogę się zająć sprowadzeniem tego do kraju. Pamiętajcie tylko że muszę kupować funty za złotówki, a przy takiej okazji bank oczywiście liczy sobie funty po cenie sprzedaży, co podraża zakup. Natomiast korzyść jest taka, że na sprowadzone towary mogę (a właściwie to muszę) wystawiać faktury, więc vat jest ewentualnie do odliczenia.

MAG

Panowie - dostałem info, że zbiorcza paczuszka z DV z Albionu dotarła do Gdańska.
Będę na miejscu za tydzień i dam wtedy znać na priva, że paczuszki do wszystkich osobno sa przygotowane do wysyłki.
Wtedy juz na privie wszystko ustalimy co do szczegółów ...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Kris1976

Ja mogę podesłać kuriera odbierze dwa DV dla mnie i ehaw...jak się już kaska na koncie odhaczy ;)
ehaw ok ? czy inaczej to widzisz ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

ehaw

Dla mnie spoko. Jak tylko MAG prześle nam na PW kwoty przelewów to przelewamy kasę a my się już za kuriera policzymy na miejscu, co Ty na to? Wyślesz kuriera i zamówisz do siebie czy mam to ogarnąć?

MAG

Chłopaki - płacimy każdy za swój egzemplarz DV osobno Clinerowi, bo to On wyłozył swoja kasę na zakup.

Cena zakupu 27 funtów za sztuke plus 15funtów za wysyłkę do podziału na 6 osób, czyli łącznie wychodzi po 29,5 funta na łebka.
Niech każdy napisze do Tomka priva, to poda wam namiary na przelew i kurs wg którego przeliczycie kase na złotówki ;-)

btw - Cliner - kasa ode mnie wychodzi dzisiaj
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Kris1976

Cytat: ehaw w 06.02.2015, 09:25
Dla mnie spoko. Jak tylko MAG prześle nam na PW kwoty przelewów to przelewamy kasę a my się już za kuriera policzymy na miejscu, co Ty na to? Wyślesz kuriera i zamówisz do siebie czy mam to ogarnąć?
Zamówię , przyjdzie do mnie , dam znaka na forum i  się spotkany. Ok ?
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

ehaw

Cytat: Kris1976 w 09.02.2015, 21:21
Zamówię, przyjdzie do mnie, dam znaka na forum i  się spotkany. Ok?
Pasuje.

Kris1976

kurde szybki jesteś :) !!

« Dodane: 09.02.2015, 21:25 »

ode mnie kasa pójdzie do Clinera dzisiaj jak się odezwie na priv-ie
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

Ja też czekam na info
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Kris1976

Cliner poszło ode mnie, daj znać jak się "zaksięguje"
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

weksla

I ode mnie tez poszlo. daj znac
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

cliner

Pięć wpłat zaksięgowano,szósty DV był dla Wilhelma...chyba ,że rzucił tylko hasło,ale tematu nie podejmie.Wtedy jeden będzie dla jakiegoś chętnego.
Tomek