[Focus] RS MK2 White Power

vtec, 19.01.2015, 18:17 « poprzedni - następny »

steveno

Szkoda ,że ciemne foty ,co to za niebieskie zaciski? Mi szkoda obniżać bo boje się o miskę...Ps. Daj znać za jakiś czas jak dystanse się sprawują.
Do przodu!!!

thomas198

W razie czego mam miskę hehe.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

vtec

no to modów miało nie być przez dłuższy okres, bo inne będą wydatki, a tu o poranny wyjazd, głosowanie, myjnia, co by auto ładnie prezentowało się na fotkach, bo miałem wrzucić do konkursu na październik i....









i KAAABOOOOOOM

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



masce  też oberwało się, wlot powietrza również na wiwat wystrzelił....

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Na zdjęciu za wiele nie widać ale jest z 5 sztuk uszkodzeń, a w dwóch przypadkach odpryski/pajączki :smt076

do wyboru dwie opcje, szybka wymiana na używkę za 200 PLN, lub AS za kwote x 10, gorzej z maską :smt076. Wlot pomaluje lub zaprawkę wrzucę i na klej do luster....

TAM

Mogę Ci wypożyczyć ori za koszt przesyłki, aż okazyjnie kupisz AS.

steveno

a mówiłem wymienić puszkę profilaktycznie mówiłem szkoda kupuj amelinium i tyle
Do przodu!!!

Adrian90

Czy w St też istnieje takie samo ryzyko wystrzału jak w Rs??

vtec

nie znam takich przypadków w ST, o ile turbina ORI i moc nie przekracza 310 KM.

weksla

W dobrze zmodzonych STkach również miewa to miejsce. Czytałem na UK forach
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

vtec

auto-reanimacja po dwóch dniach.
home made :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


dzięki koledze Lolomanolo za użyczenie kolektora!
Zrobilem z 5 km, ale powiem szczerze, iż w podświadomości strach deptać do spodu :(
Nie wiem jak Przemek daje rade na ori ... wcześniej czy później i tak pójdzie w kosmos, chyba że moc obniży :)

steveno

Amelinium musi byc chodz by dla spokoju świętego :)
Do przodu!!!

Boxik

Myślałem , żę to trytytki :)

vtec

coś ktoś może chce z UK, od tego sprzedawcy
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.nd-tuning.co.uk/
dają jeszcze rabat z 5% od każdej ceny (taniej niż na ebay). Jutro zamawiam, także jak coś, info na PW

vtec

w sobotę na 13 umówiłem się u Kreatora na pomiar. Przy okazji można mini spota zrealizować ;)
PS. Chyba że ktoś inny ma potrzebę pomiaru, to umawiać się bezpośrednio.

vtec

dzisiejsze pomiary, ciekawy rozsztrzał, jak i w KM i Nm:
5 bieg

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



6 bieg

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Byłem też na geometrii z uwagi na "dłubanie" przy zawieszeniu. Wynik OK.

Na szarpakach ok, ale Panowie mówią iż maglownica puka, jak i na wyłączonym, tak i na włączonym silniku. To raczej chyba nie jest norma? Druga rzecz, to chyba kompresor od klimy. Na wolnych obrotach dość często go słychać, pod maską praktycznie nic nie słychać, ale w środku dość wyraźnie. Co z tymi dwoma aspektami robić? Regeneracja w obu przypadkach?

T

Cytat: vtec w 07.11.2015, 14:35dzisiejsze pomiary, ciekawy rozsztrzał, jak i w KM i Nm:
Pomiar jest najdokładniejszy na przełożeniu najbliższym bezpośredniemu (w każdym razie na hamowni obciążeniowej, bo na inercyjnej w grę wchodzą jeszcze inne zjawiska i może być różnie w pewnych przypadkach).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club