[Fiesta] Fiesta ST graty po odchudzaniu i nie tylko

TowerST, 20.01.2015, 22:29 « poprzedni - następny »

TowerST

Kompletna klima (sprężarka, osuszacz, chłodnica, przewody) - 300 pln
Środek (kanapa, przednie fotele, boczki, podsufitka) - 500 płn
Kompletny dolot - 300 pln

Dolot jest kompletny, co jest wyjątkowe, bo wszystkie na Allegro itp. nie mają elastycznej rury od noska do następnego elementu, a to bardzo istotny i trudno dostępny element. Noska nie dołączam, ale za to dołączam filtr pipercross, który ma najechane dosłownie 50 KM.

W przednich fotelach zgubiłem plastiki od mechanizmu odchylania siedzeń. Poszukam jeszcze, ale nie gwarantuje, że znajdę. Fotele i kanapa są klasyczne dla ST150, skóra + materiał. W tym przypadku materiał jest czarno czerwony. Są w bardzo dobrym stanie. Zdjęć nie mam, leży to u mnie na strychu ostreczowane i zwyczajnie nie chce mi się tego rozpakowywać i robić zdjęcia. Ale gwarantuje, że stan jest bardzo dobry i jeśli byłoby inaczej to bez gadania przyjmę zwrot.

Preferuję odbiór osobisty - Wrocław.

Dla dopełnienia opisu wspomnę, iż elementy klimatyzacji mają zabezpieczone wszystkie otwory, bo tylko tak bezpiecznie można je przechowywać!!!!

Mam jeszcze parę pierdół jak hamulce. Na dniach robię swap z ST170. Za komplet tył+przód łącznie z tarczami w średnim stanie i klockami na tył (najechane 200km) chcę 150 pln.

Felgi 15tki Team Dynamics Monza. Stan bardzo dobry  plus wizualnie i konstrukcyjnie 650 pln komplet. Mam zdjęcia - mogę podesłać. Bez kitu są w bardzo dobrym stanie.

Jeden halogen przeciwmgielny - 50 pln

Głowica silnika (padł mi dół, kupiłem kompletny silnik, głowica została) - 300 pln

RS Mark III / było ST225 / ST150