[Mondeo] ST220 Panther Black tournier

tomekka, 01.02.2015, 22:57 « poprzedni - następny »

TAM

To wszystko zależy od tego, co w tym modelu jest. Konkretnie czy jest tam przerywacz kierunkowskazów (w to bardzo wątpię), czy też miganie zrobione jest w GEMie, a dźwięk cykania kierunkowskazów złatwia głośniczek piezo, jak w Focusie MK1? Czy też raczej wszystko jest w ,,większym" GEMie, jak w przypadku Focusa Mk2?

tomekka

15.02.2016, 18:58 #166 Ostatnia edycja: 15.02.2016, 20:09 by tomekka
TAM, niestety nie znam się na tym  :D

auto odebrane. Skubany ale się teraz prowadzi, jest sporo sztywniejszy. Najlepsze jest to, że cały czas mówili, że nie było luzów. Czy ja sobie wymyślam te naprawy  :}
Wymienione wahacze, łączniki stabilizatora, gumy stabilizatora + obejmy, odboje, nowy płyn wspomagania, czyszczenie obudowy termostatu + nowy oring, geometria no i pompa wspomagania (w sumie niepotrzebnie ją wymieniałem :P, no ale będzie nówka przynajmniej :) )

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


TAM

Cytat: TAM w 09.02.2016, 22:57TAM, niestety nie znam się na tym
OK, to postaram się dowiedzieć jak to jest w Mondeo '04. Gdybym się długo nie odzywał, przypomnij mi się na pw.

Tigerbart

Panie co to ma być?

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/ford-mondeo-st220-3-0-v6-recaro-sony-lift-aso-i6024276697.html

tomekka

spoko i tak nikt nie dzwoni :P ale potrzebny mi automat :)

TAM

Ooo, czyżby jakaś przykra kontuzja?

Tigerbart

Cenowo to znowu zaniżyłeś wartość naszych aut...

Do czego ci automat? straciłeś nogę? ;) Daj mi jakiś solidny argument bo jeśli takiego nie ma to normalnie masz liścia ;)

tomekka

01.03.2016, 23:30 #172 Ostatnia edycja: 01.03.2016, 23:35 by tomekka
to chyba zaliczę liścia :) nie chce mi się już wachlować -zwykłe lenistwo :) było wystawione za 25500 zero odzewu :) - teraz zresztą też. Jak zostanie ze mną dłużej to obawiam się że znowu za dużo wydam na jakieś "fanty" :) a ostatnio miałem niemiłą rozmowę z narzeczoną  :D Boją się 3 litrów bez gazu czy jak :)?

TAM

No dobrze, ale co ma wspólnego narzeczona z Twoim samochodem?

Tigerbart

Przecież każde auto, które miałeś to bawiłeś się w bardzo fajne inwestycje. Chyba nie łudzisz się, że z nastepnym będzie inaczej?

Nie daj się narzeczonej, to w końcu twoje auto i twoja pasja, czemu masz się stać kimś innym niż jesteś? heheh


sseebbaa1

Cytat: Tigerbart w 01.03.2016, 23:48Przecież każde auto, które miałeś to bawiłeś się w bardzo fajne inwestycje. Chyba nie łudzisz się, że z nastepnym będzie inaczej?

No właśnie!
Dla ludzi "zarażonych" tuningiem każda zmiana auta jest pozorną oszczędnością :D
Bo i tak będziesz tuningował :stupid:
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

yayko

Rób tak jak ja :)
Moja żona wiedziala tylko o trzech rzeczch :)
Radio
Tylne wydechy
Przyciemnione szyby :)

tomekka

nie wygram z wami :D po prostu chciałbym mieć jakieś coupe z automatem póki jeszcze jestem w miarę młody :)
to prawda chyba zawsze będę coś modził przy aucie - nie da się z tego wyleczyć. Nie ma co gdybać pewnie się nie sprzeda :P

yayko

Sprzeda ale za mniej jak mój :)
Tej choroby nie wyleczysz :)

Tigerbart

Zmień skrzynię biegów na automat i będzie git