[Mondeo] ST220 Panther Black tournier

tomekka, 01.02.2015, 22:57 « poprzedni - następny »

yayko

Fajnie wyszło  możesz  zdjęcie  przodu dać jak jest obniżony?

Maly

I na ta technix jest komfort?  Ja miałem w Seacie gwint z ta technix i zapamiętam ten beton do końca życia ;] fakt faktem że skręcony na maxa

tomekka

Cytat: yayko w 04.09.2015, 10:53
Fajnie wyszło  możesz  zdjęcie  przodu dać jak jest obniżony?
wydaje mi się, że jest tak samo jak w przypadku eibacha - przód delikatnie wyżej.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



zależy jak kto rozumie komfort :) dla mnie jest ok, ważne że w zakrętach fajnie chodzi :)

Tigerbart

Ładnie wygląda.

U mnie gwint AP był fabrycznie z przodu ustawiony mniej więcej na środku gwintu co po montażu okazało się równym ustawieniem w stosunku do tyłu. Mam przód nieco niżej niż ty i przy niektórych wiekszych pofałdowaniach nawierzchni drogi potrafi przytrzeć dokładką - dobrze, że ją mam, przynajmniej zderzak jest cały ;)

tomekka

nie ma co porównywać twojego gwintu :); są już pierwsze "ofiary" niższego zawieszenia - linka ręcznego. Musiałem zahaczyć zjeżdżając z krawężnika.

PS. taka mała sesyjka

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




Tigerbart

Furacz robi robotę:)

Tak się przyglądam i ze względu na większą średnicę kol nasze gleby są mocno zbliżone:)

No i na glebie raczej unikaj krawężników w ogóle.

yayko

fajnie wyszło :) musimy teraz porównać nasze kompi :D

ethernal

Pierwsza focia przy murku mega klimatyczna... cudo! :D

Btw, jakie masz dystanse (marka, rozmiar) i jak się sprawują?

tomekka

Jak prawie wszyscy :) dystom 4x 20 mm - nie wiem czy to ich zasługa, ale auto fajnie się prowadzi :) może w koleinach bardziej musisz trzymać kierownice

ethernal

^^
Dzięki za info!
Właśnie też chce je kupić i też 20mm na stronę.

tomekka

18.09.2015, 01:07 #85 Ostatnia edycja: 18.09.2015, 01:09 by tomekka
Mondeuszowi wybiło 230k, trasy łyka jak pelikan :) spalanie na baku 600 km wyszło 8.8 l ; na trasie 250 km spalił 7,6!
i myju myju

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



a tu jak czekał na zakupy :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


bishop

Cytat: tomekka w 18.09.2015, 01:07spalanie na baku 600 km wyszło 8.8 l ; na trasie 250 km spalił 7,6!
To chyba już zasługuje na rekord Guinessa :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

tomekka

18.09.2015, 08:09 #87 Ostatnia edycja: 18.09.2015, 08:14 by tomekka
Oj tak :) ale takie spalanie to tylko w trasie przy przepisowej jeździe :) na razie tylko trzy razy tak jechałem, ale nie ukrywam miłe zaskoczenie

yayko

super wygląda :D
ale nie myj tymi szczotkami samochodu bo rysują lakier!! :)

sseebbaa1

Cytat: tomekka w 18.09.2015, 02:07na trasie 250 km spalił 7,6!
Ja raz zszedłem do 7,8 l/100km, ale zrobiłem to na trasie o długości 20 km. Więcej nie wytrzymałem :D

ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy