[Mondeo] ST220 Panther Black tournier

tomekka, 01.02.2015, 22:57 « poprzedni - następny »

Maly

To wasze V6 pali mniej niż moje marne 145 kuni ;/

tomekka

Mały w wawie cieżko mi zejść poniżej 12 l :P z reguły jest to ok 14

tomekka

usunięty emblemat "mondeo" + na lakier nałożony cleaner poor boys black hole + wosk Zymol carbon + profile zamknięte, odpływy zabezpieczone specjalnym środkiem.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yayko

Jakim środkiem  zabezpieczaleś profile?

tomekka

01.10.2015, 16:20 #94 Ostatnia edycja: 01.10.2015, 16:21 by tomekka
Byłem dziś na hamowni, trochę mnie zdziwił wynik. Choć przecież STek zapier*** jak zły :) Zrobiony tylko decat, wymienione filtry wszystkie i tankowany racing. Na hamowni tez byli trochę zdziwieni wiec test został powtórzony. Wyszło tak samo. Nawet jeśli jakoś jest to zawyżone to śmiem twierdzić że mam zdrowy motor ;)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yayko

kreator mocy i wszystko jasne :)
musimy się na kreskę ustawić i sprawdzimy :)
proponuje master tuning w Piasecznie :)
ST-Power i ja mamy wydechy zrobione i nam pokazało ~~230km :)

weksla

ładnie okrąglutki wykres :D aż za ładny :D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

TAM

Koledze trafił się po prostu bardzo dobry egzemplarz. Musicie się z tym pogodzić :-)

tomekka

01.10.2015, 22:24 #98 Ostatnia edycja: 01.10.2015, 22:31 by tomekka
No i teraz zaczną się hejty :) zrobiłem pomiar to zrobiłem :) dlaczego mam ujmować kreatorowi, z opinii ludzie zadowoleni. zrobię drugi gdzie indziej :P

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/VQMaomjtcvU

TAM

Kreator robi dobre pomiary, miałem okazję wielokrotnie to sprawdzić i zweryfikować. Opinia dotyczy hamowni obciążeniowej (inercyjnej używają już raczej sporadycznie).

yayko

Dobrze b  było  jak by tyle miał  :)

tomekka

To może inaczej, jaki albo jak duży wpływ ma paliwo na wynik pomiaru?

custom

ładny wynik - bardzo równy  :)

jakość paliwa ma wpływ na moc/osiągi/kulturę pracy w zależności od samochodu ( reakcja na knock sensor i zapłon )  ale raczej znikomy ( czytaj  :) nie + 10 hp )

st-power

Cytat: yayko w 01.10.2015, 16:28ST-Power i ja mamy wydechy zrobione i nam pokazało ~~230km
Ja czekam aż się temperatury ustabilizują na poziomie +15C wówczas zrobię kolejny pomiar w Piasecznie (poprzednio hamowałem go przy +31C i wypluł 231KM - zrobiony wydech+katy)
Ze swojego doświadczenia niestety Kreator mocno podnosi na duchu, zwłaszcza przy temp. 11C  :) Najlepiej jakbyśmy w kilka STejków umówili się w Piasecznie na hamowanie wtedy wyniki można by dobrze porównać - może w przyszłym tygodniu?
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

yayko

Nie bo ja swoich modów  nie skończyłem  :)