Granatowy zawrót głowy:)RS

steveno, 03.02.2015, 13:41 « poprzedni - następny »

yayko

a co z tamtymi kołami :D? jaki one rozmiar miały w ogóle?

steveno

18 zima na razie nie wiem czy będę je gonił czy też lakierował:)
Do przodu!!!

yayko

Bo chcesz się ze mną zamienić :)

weksla

Piękne Panie auto, ciekawe co by się stało jakbym ja swoje na biało walnął do czarnego nadwozia:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

skoti79

Cytat: weksla w 19.03.2015, 20:50
Piękne Panie auto, ciekawe co by się stało jakbym ja swoje na biało walnął do czarnego nadwozia:D
Ja na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał :)

szaman696

Białe do czarnego rewelka!!

bishop

Rs kosa, naprawdę wygląda idealnie.
ps. białe alu fajne, cały czas zastanawiam się tylko jak wyglądają po zwykłej jeździe. 
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

steveno

Białę fele wiadomo wymagają troche wiecej troski ,ale bez przesady:)
Do przodu!!!

KrisSz

21.03.2015, 18:48 #113 Ostatnia edycja: 21.03.2015, 18:49 by KrisSz
Mnie się marzy takie "Combo" :D

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Chodzi o kolor a niekoniecznie o ten wzór felgi
Pozdrawiam

K

steveno

Odważne połączenie:) Jak by większa felga była to by było idealne.A napis na furze hmm kwestia gustu. Wzór felgi 1 klasa,ale nie do tego auta. KRISSS Maluj i zakladaj:)

« Dodane: 21.03.2015, 19:27 »

Ps. Krissz wbijak w środe lub sobote na zlot.

Lista:
1. st-power
2. vtec
3. STeveno
4. Ariel
5..
Już troche nas jest:)
Do przodu!!!

KrisSz

Jeżeli ta impreza to w RCW na gokartach to ja raczej nie pojeżdżę z dwóch powodów:

1. Nie występują zazwyczaj gokarty w moim rozmiarze
2. Jak już występują to nie jadą bo 130kg skutecznie zapewnia docisk do gleby

;-)

Co do koloru - mnie odpowiada seryjna felga RS-a i takie bym pomalował, ale są czarne obecnie i jest git a ja wolę teraz zbierać na wtryski większe. :-D.  Co do naklejek 0 ja bym nie kleił ale to było zdaje się auto Sitech Racing i tak je sponsor okleił....
Pozdrawiam

K

sseebbaa1

Cytat: KrisSz w 21.03.2015, 20:30Jak już występują to nie jadą bo 130kg skutecznie zapewnia docisk do gleby
Od prawdziwych znawców tematu słyszałem, że na bardzo krętych, technicznych torach taka masa może dać przewagę! Serio.
Ale oczywiście im więcej prostych, tym gorzej dla Ciebie :)
Mam zresztą ten sam problem, tylko u mnie to jest 100 kg...
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

skoti79

Cytat: sseebbaa1 w 21.03.2015, 21:02
Od prawdziwych znawców tematu słyszałem, że na bardzo krętych, technicznych torach taka masa może dać przewagę! Serio.
Ale oczywiście im więcej prostych, tym gorzej dla Ciebie :)
Mam zresztą ten sam problem, tylko u mnie to jest 100 kg...
Ja też mam podobny problem, ale zacząłem z tym walczyć :),  bo porównując do np Krisa pomarańczy :
- Ja około 100 kg, Kris pewnie ze 60, czyli 40 więcej :D
- Focus 5d, kolejne 50 kg
- Dwa foteliki 10kg
- Burdel w bagażniku,  30 kg
Czyli 130 kilosów więce,  te parę koni różnicy takiej masy nie zrekompensuje  :evil:

sseebbaa1

Tylko KrisSz miał na myśli gokarty. A przynajmniej ja to tak zrozumiałem.
To tam cięższy kierowca może lepiej dociskać zewnętrzne koła w ciasnych zakrętach :)
(jeżeli siedzi prosto lub nawet wychyla się na zewnątrz, a nie pochyla się jak na motocyklu)
W samochodzie masa kierowcy ma już trochę inne znaczenie :D i tu masz rację.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

skoti79

Spoko, wiem, że chodziło o gokarty :) tutaj też chyba mniejsza masa = lepsze czasy :) Fizyki nie oszukasz, może są odcinki gdzie masa pomaga, ale generalnie szkodzi.

« Dodane: 22.03.2015, 00:46 »

Tak mi się przynajmniej wydaje...