Granatowy zawrót głowy:)RS

steveno, 03.02.2015, 13:41 « poprzedni - następny »

steveno

Cytat: yayko w 30.05.2015, 16:03
mówiłem że będzie dobrze :D
i efekt super :D
.  Dzięki za pomoc Yayko w nadmiarze na sklep i poradach technicznych.

« Dodane: 30.05.2015, 21:35 »

Cytat: Tigerbart w 30.05.2015, 12:51
Efekt jest znakomity! Poświęcony czas, który przeciętny Kowalski nie jest w stanie zrozumieć, przynosi wymierne efekty. Gratulacje, wyszło pięknie.Dzieki a z tym kowalskim coś jest

« Dodane: 30.05.2015, 21:36 »

Glinka biała plastelina w kostce była w zestawie.
Do przodu!!!

Tigerbart

Chciałbym to zastosować u mnie. Dałbyś mi namiar na te środki, których użyłeś?

steveno

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://strefa-autokosmetyki.pl/pl/p/Meguiars-Paint-Restoration-Kit/104
Proszę.

« Dodane: 31.05.2015, 19:00 »

Tego do glinki jest mało. Ja rozcieńczyłem ciut z wodą bo by zabrakło A po za tym starcza.
Do przodu!!!

Tigerbart

Dzięki ! Zobaczę jak to wyjdzie u mnie. Obecnie widzę, że są miejsca do popisu dla glinki ;)

Jaka kolejność zastosowania środków z tego kompletu jest przez ciebie sprawdzona?

MAG

Będę musiał porównać ceny, bo taki sam zestaw jest tu u mnie do wzięcia.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

steveno

Cytat: Tigerbart w 31.05.2015, 19:10
Dzięki! Zobaczę jak to wyjdzie u mnie. Obecnie widzę, że są miejsca do popisu dla glinki ;)

Jaka kolejność zastosowania środków z tego kompletu jest przez ciebie sprawdzona?

Tak jak instrukcja. Myjka,glinka,polerka,wosk.
Do przodu!!!

Mustang

Jak człowiek sam ogarnię lakier to zawsze bardziej cieszy :)

Cytat: steveno w 31.05.2015, 18:59Tego do glinki jest mało. Ja rozcieńczyłem ciut z wodą bo by zabrakło A POZA tym starcza.

Ja do glinki zawsze rozcieńczam szampon z wodą i jest git.

steveno

I kolejny upgrade:)
Wynik na hamowni obiecujący 320 kucy z zamkniętą maską i 326 z otwarta:) Nieżle.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://vpx.pl/image/bQkP

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://vpx.pl/image/bQkg
Do przodu!!!

sseebbaa1

A taki kolektor, to w czym jest lepszy od standardowego?
Pytam o techniczne szczegóły. Jakie parametry to poprawia?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

caqerr

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



To jest fabryczny i tak sie tuninguje podczas jazdy :P
Foto jesli dobrze pamietam od DejaVu :D
Typowo technicznie nie wiem czy cos daje. Chodzi glownie o to by nie peknal podczas butowania :D Ori jest plastikowy o_O

T

Wygląda ładnie. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wilhelm

Cytat: sseebbaa1 w 11.07.2015, 21:33
A taki kolektor, to w czym jest lepszy od standardowego?
Pytam o techniczne szczegóły. Jakie parametry to poprawia?

Nie wybuchają i w zależności od producenta są różnie zrobione w środku

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



CytatSitech Racing currently has a cast aluminium inlet/plenum chamber in development. The unit has been designed to be a complete bolt on replacement for the plastic plenum chamber.
The volume and chamber shape has been calculated on ANSYS fluid dynamics to deliver the most equal volume of air to each runner.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


KrisSz

Generalnie ameliniowe nie wybuchają ;-). Generalnie wszystkie dają dodatkowo zwiększenie mocy i momentu o parę KM/Nm. Mają różne konstrukcje ale efekt podobny no może poza tym że wydłuża się minimalnie szybkość reakcji na gaz ze względu na zwiększenie objętości dolotu. W praktyce pomijalne.
Pozdrawiam

K

steveno

Grunt ,żeby nie wybuchł,dlatego jest zmiana Jk założę znowu hamownia i sprawdzimy ile da w praktyce.
Do przodu!!!

KrisSz

Ja w hamownie nie wierzę do końca. Byłem na 3 w podobnych warunkach pogodowych i rozstrzał pomiarów na poziomie 20%.
Pozdrawiam

K