Granatowy zawrót głowy:)RS

steveno, 03.02.2015, 13:41 « poprzedni - następny »

vtec


steveno

Cytat: vtec w 07.02.2015, 15:49
bez porównania ;)
Dokładnie Inne Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Auto.St jest super a Rs to Rs:)

A na lato ori 19 na biało:)
Do przodu!!!

Kris1976

Cytat: vtec w 05.02.2015, 20:04
w weekend pokaże ci parę fajnych gadżetów jakie i mayak podgrał do kompa ;)
poza tym widzę, że taki sam golas jak mój....
PS. Biały ładniejszy :)
To ja jeszcze 3 grosze w kwestii kolorów.
biały jest .... dla przedstawiciela handlowego  :stupid:
niebieski jest  - idealny, ludek zorientowany w temacie go wyłowi w gąszczu aut a bezbazowiec nie będzie się niepotrzebnie oglądał.  Zielony jest dla kogoś kto lubi się rzucać w oczy wszędzie i każdemu . Aktualnie uważam niebieski za najbardziej właściwy (kolor z jajem ale nie oczojebny jak zieleń). Także Witek nie agituj na siłę za białym  :stupid: ...jest najmniej wyrazisty w palecie RS. Mogli dać choćby czerwony lub żółty ...biały najmniej mi pasuje, ale oczywiście, każdemu pasuje co innego.

« Dodane: 10.02.2015, 21:59 »

Cytat: GIZIU w 05.02.2015, 10:49
Jedyny słuszny kolor ;) Teraz 19"na biało, Eibach Pro Kit, dystanse i jest szał :)
to RS potrzebuje Eibacha ?!
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

TAM

Jak bym kupował RS-a, to takiego jak steveno. Takiego też mam ST-ka, chociaż prawdę mówiąc nie bardzo mi się ten kolor podobał w momencie kupna. Z czasem jednak coraz i coraz bardziej...

steveno

Jak dla mnie rdzewiejący w ciapki też był by super ;) ważne ze jest po przesiadce z pomarańczy dziwnie się jeździ ,bez rzucania się w oczy tak bardzo bardzo ;) ale jak Vtec mówił i tak się rzuca w oczy a kto się zna to się zna a kto nie to i tak się nie pozna jak evo x galant z lotka hehe
Do przodu!!!

carlosc

nie wsadzaj sprezyn obnizajacych seria i tak jest bardzo sztywna i w miare ok wyglada chyba ze chcesz nizej bardzo...j amyslalem o tym ale nie ma sensu :-)
Kiedyś focus st 2.5t 287km,teraz focus rs 2.5t 410.7km  :-D
Fb : Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.facebook.com/carlosrs410/

snafu

Na naszych miejskich drogach nie ma co przesadzać z zawiasem. Potem szuka się trakcji.
Jeśli więcej lata się poza miastem lub tor, warto.  Tu byłem mocno zadowolony.

steveno

Gleby mi nie brakuje na razie. Zobaczę jak będzie wyglądał na 19:)
Do przodu!!!

steveno

Pochwale się spalaniem w trasie 160 km/h 10 litrów masakra i szok oczywiście pozytywny auto zło samo przyspiesza i zmusza człowieka do szybkiej jazdy hehehe suuuuperrr
Do przodu!!!

yayko

taa a później pocztówki z wyjazdów przychodzą :)

steveno

16.02.2015, 15:38 #40 Ostatnia edycja: 16.02.2015, 20:48 by steveno
Nowy IC Airtec stage 2 dotarł. W środę montaż zrobię foto i wrzucę na forum. 2 X większy ,szerszy i o dziwo cięższy:)

« Dodane: 16.02.2015, 20:48 »

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Do przodu!!!

sseebbaa1

TEAM RS ślicznie :)
Jestem ciekaw na jaki wynik to się przełoży.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

skoti79

Steveno, jeszcze niedawno w ST modów nie chciałeś robić,  a tutaj proszę :D.
Kiedy strojenie?

Flaman

Cytat: steveno w 17.02.2015, 01:01
:)Nie liczy sie auto tylko kierowca powyżej 200 po zakrętach ciężko znależć wariata:) Na 100% pewnie nie jechał aleponad  200 /h leciał m5 nawet 240 bo mi przy 220 na zimówkach zaczęło odmawiać przyczepności.
Mieć a umieć jeździć to różnica...Koleś z GTI,który z nami jechał równo z nami 200/220 i też tylko 200 kucy a nie ponad 400 jak w M5.

Sorry za offtop, ale musiałem, a tamten temat zamknięty :D

MÓJ człowiek, szkoda że w Łodzi nie ma takich kierowców w mocniejszych autkach. Mamy znajomych, ale jak miałem słabsze auto to nikt nie nadążał, a teraz już w ogóle nie ma z kim pojeździć. :/
Najpierw ogarnij siebie, potem auto.

steveno

Cytat: skoti79 w 17.02.2015, 01:01
Steveno, jeszcze niedawno w ST modów nie chciałeś robić,  a tutaj proszę :D.
Kiedy strojenie?

Nie wiem ,czy będę modził może lekko jak ST-ka. Nie chce zgubić trakcji a przy serii w Rs-ie jest kozacka.
Do przodu!!!