Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Fiesta ST by Mc

Mc, 19.07.2010, 09:36 « poprzedni - następny »

wilhelm

Ma odejście, ciekawe ile kosztuje zrobienie czegoś takiego  :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=25NDv8l0nIM&feature=related

Lukasz-no1

Cytat: wilhelm w 18.08.2010, 19:32
Ma odejście, ciekawe ile kosztuje zrobienie czegoś takiego  :evil:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.youtube.com/watch?v=25NDv8l0nIM&feature=related
50kpln+auto to za mało, za wszystko inne zapłacisz kartą Master Card
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]

Mc

19.08.2010, 21:19 #17 Ostatnia edycja: 20.08.2010, 13:42 by Mc
moja aż takiego odejścia nie ma, ale niewiele jej brakuje  :P

« Dodane: 20.08.2010, 13:42 »

Cytat: Lukasz-no1 w 19.07.2010, 23:12
Mc świetne autko i widzę że poszło w dobre ręce.

a co, znasz poprzedniego właściciela ??
powiedz jeszcze czy w ten weekend byłeś we Wrocku i mi mrugałeś światłami na Piłsudskiego, bo nikogo nie znam kto ma taki samochód, tylko z tobą mi się skojarzyło  :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Exoticcars.pl

Mc

Drodzy forumowicze:) czy któryś z was nie chciałby przygarnąć mojej Fiesty za wniesieniem pewnej opłaty? Muszę w nadchodzącym roku zmienić samochód na większy ale nie śpieszy mi się ze sprzedażą obecnego autka więc na razie pytam was bez zamieszczania ogłoszenia. Autko pod moim panowaniem nie miało najmniejszej stłuczki i jest warte polecenia :) Sprzedać planuje za parę miesięcy więc jeszcze macie czas na zbieranie HAJ$U :)

Może któryś z was będzie miał do sprzedania albo wie że ktoś będzie sprzedawał Subaru Forester z turbo w manualu, interesują mnie modele produkowane w latach 2003-2008
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Exoticcars.pl

wojoo

Cytat: Mc w 13.12.2010, 17:53
Drodzy forumowicze:) czy któryś z was nie chciałby przygarnąć mojej Fiesty za wniesieniem pewnej opłaty? Muszę w nadchodzącym roku zmienić samochód na większy ale nie śpieszy mi się ze sprzedażą obecnego autka więc na razie pytam was bez zamieszczania ogłoszenia. Autko pod moim panowaniem nie miało najmniejszej stłuczki i jest warte polecenia :) Sprzedać planuje za parę miesięcy więc jeszcze macie czas na zbieranie HAJ$U :)

Może któryś z was będzie miał do sprzedania albo wie że ktoś będzie sprzedawał Subaru Forester z turbo w manualu, interesują mnie modele produkowane w latach 2003-2008

jak na razie to forumowicze zbieraja kase na mojego mondka :D ty mozesz poczekac :P
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

wilhelm

Cytat: wojoo w 13.12.2010, 19:21
jak na razie to forumowicze zbieraja kase na mojego mondka :D ty mozesz poczekac :P

ja nie zbieram  :]

Mc

Na mondka zbieracie?? eee  :P Lepiej będzie jak pozbieracie na Forestera dla mnie, taki wszędołaz a mondeo to tylko asfalt zawojuje.  Tak więc jak uzbieracie dla mnie na Forka to będziecie mieli większą satysfakcję :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Exoticcars.pl

KLUSEK

Dla mnie troche za małe autko niestety. Ile wołasz, to rozgłoszę wsród znajomych.

Mc

Auto doinwestowane więc wołam np 27 żeby było z czego zejść, ale to propozycja bardzo wstępna
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Exoticcars.pl

weksla

Cytat: wojoo w 13.12.2010, 19:21
jak na razie to forumowicze zbieraja kase na mojego mondka :D ty mozesz poczekac :P

ja też nie zbieram:) Mam swojego i jestem z niego mega zadowolony:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Cartoon

Cytat: Mc w 13.12.2010, 20:42
Auto doinwestowane więc wołam np 27 żeby było z czego zejść, ale to propozycja bardzo wstępna

Realnie rzecz biorąc... za 20 może uda Ci się sprzedać ;/
Strasznie boli, ale ludzie nie patrzą na to, że auto jest doinwestowane- liczy się tylko cena ;/

T

Myślę, że jeśli przeznaczy się na sprzedaż kilka miesięcy to można uzyskać lepszą cenę za takie autko. W końcu dobre zawieszenie (b6/prokit) i dobry wydech (Milltek) to są realne koszty i ja np. szukając takiego auta na pewno bym to docenił.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Mc

Cytat: Cartoon w 14.12.2010, 13:28
Realnie rzecz biorąc... za 20 może uda Ci się sprzedać ;/
Strasznie boli, ale ludzie nie patrzą na to, że auto jest doinwestowane- liczy się tylko cena ;/

Niee no mam nadzieję ze do tego nie dojdzie, ja mam prawie pół roku na sprzedaż więc będę sprzedawał do PÓKI ktoś nie przystanie na moją propozycję, trzeba iść na kompromis ale są granice. To już auta z 2005, po mojemu z brzydkim środkiem a i z wyglądem zewnętrznym też nie świeżym chodzą ponad 20.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Exoticcars.pl

Cartoon

Od momentu wystawienia Twojej przez pP minęło parę miesięcy zanim znalazł się kupiec ;)
Realnie rzecz biorąc jak już ST trafia na allegro to wisi tam, tak, czy inaczej, parę  miesięcy.
Przeglądam regularnie oferty i non-stop pojawiają się te same egzemplarze... tylko ceny mają coraz niższe.

Mc

Ludzie kupują na ogół oczami więc dam najładniejsze fotki (które posiadam) a nie takie typowo handlowe i może ktoś się prędzej skusi, bo nie ukrywam że ten egzemplarz jest bardziej atrakcyjny chociażby wizualnie od innych podobnych. Ma porobione kilka rzeczy które smaczku dodają.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Exoticcars.pl