Sprzedam lub zamienię - alu MS Design 8J20 ET50

MAG, 07.03.2015, 21:31 « poprzedni - następny »

MAG

Jak w temacie

Sprzedam lub zamienię oryginalne alufelgi 20" (8J20 ET50) z Pakietu MS Design na 19-tki z niskim ET - oczywiscie do forda

Felgi pasują do Forda, Volvo, Jaguara i innych z rozstawem 5x108.

Widziałem je oprócz S-Max'a na Mondeo Mk4 i Mk3 (ST220), Galaxy i Kudze.

Stan:
2 sztuki w stanie dobrym plus, 2 w średnim (sa mocniej "obgryzione" i wymagają delikatnego prostowania - na tyle drobnego, że przed zdjeciem ich z auta nie miałem żadnych objawów "bicia" i że cokolwiek jest z nimi nie OK - dopiero sprawdzenie na maszynie pokazało, że są delikatnie uszkodzone.

Generalnie chciałem zrobić ich regenerację przy okazji wymiany opon planowanej pod koniec lata, ale wczoraj kupiłem super okazyjnie nówki opony Pirelli 19-tki, wiec plany się zmieniły ...

Opony Bridgestone Potenza RE050 245/35/20 95W w stanie, jak dla mnie, na jeden sezon.

Zamiana na alu 19" o szerokości 8-8,5" i ET w okolicach 40-45 lub sprzedaż za okolice 1500zł (pokrywam koszty wysyłki, albo rabat przy odbiorze osobistym)

Odbiór osobisty w Gdańsku jest preferowany i możliwy praktycznie w dowolnym momencie (moja siostra ma klucze do garażu w którym koła są przechowywane) - obok jest warsztat w którym felgi były sprawdzane.
koszt pełnej regeneracji łacznie z lakierowaniem i prostowaniem ok.500zł (regeneracja ok.80-90zł/sztuka a prostowanie to dodatkowo ok.50-70zł/sztuka)

Wysyłka wchodzi w grę dopiero w Wielkim Tygodniu, czyli pomiędzy 30-marca a 3-kwietnia.

To sa dokładnie te felgi:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0