Ford Mondeo mk3 1.8 125 km

fredi, 11.04.2015, 23:12 « poprzedni - następny »

fredi

11.04.2015, 23:12 Ostatnia edycja: 11.04.2015, 23:16 by fredi
Witam na sprzedaż mam mojego Forda Mondeo sedan rok 2001 o pojemności 1800 i mocy 125 km. Jestem drugim właścicielem, auto odkupiłem od mego kuzyna który pracuje w fabryce forda w Kolonii w lutym 2002, stan licznika na dzień dzisiejszy to 210532 kilometrów. Auto jest wstanie dobrym normalne ślady użytkowania, w grudniu 2013 zostały wymieniony wszystkie amortyzatory wraz z wszystkimi poduszkami i odbojnikami przód i tył. TYLNE zawieszenie też były wymieniane, zarówno cały komplet wahaczy i cztery poduszki w tylnej belce. Tarcze i klocki hamulcowe są w bardzo dobrym stanie, przednie tarcze i klocki wymieniłem wraz z klockami tył w grudniu 2013 a tarcze tył były Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.przetoczone.Do 2008 roku serwisowałem forda w autoryzowanym serwisie w Opolu. Auto nie jest powypadkowe.Opony letnie na alufelgach Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 215/45 R17 w dobrym stanie, zimowe na stalowych Goodyear UG 8 Performance 205/55 R16 założone na tą zimę pierwszy raz.Mondeo jest na tablicach DE z ważnym badaniem technicznym do stycznia 2016. Cena wraz z alufelgami to 7500 złotych

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


fredi

20.05.2015, 21:48 #1 Ostatnia edycja: 20.05.2015, 21:53 by fredi
Witam na sprzedaż mam mojego Forda Mondeo mk3 ambiente sedan, granatowy metalik rok 2001 o pojemności 1800 i mocy 125 km. Jestem drugim właścicielem, auto odkupiłem od mego kuzyna który pracuje w fabryce forda w Kolonii w lutym 2002, stan licznika na dzień dzisiejszy to 210532 kilometrów. Auto jest wstanie dobrym normalne ślady użytkowania, w grudniu 2013 zostały wymieniony wszystkie amortyzatory wraz z wszystkimi poduszkami i odbojnikami przód i tył. TYLNE zawieszenie też były wymieniane, zarówno cały komplet wahaczy i cztery poduszki w tylnej belce. Tarcze i klocki hamulcowe są w bardzo dobrym stanie, przednie tarcze i klocki wymieniłem wraz z klockami tył w grudniu 2013 a tarcze tył były Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.przetoczone.Do 2008 roku serwisowałem forda w autoryzowanym serwisie w Opolu. Auto nie jest powypadkowe.Opony letnie na alufelgach Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2 215/45 R17 w dobrym stanie, zimowe na stalowych Goodyear UG 8 Performance 205/55 R16 założone na tą zimę pierwszy raz.Mondeo jest na tablicach DE z ważnym badaniem technicznym do stycznia 2016. Cena wraz z alufelgami to 7500 złotych

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.