Mondeo ST (mk5)

sseebbaa1, 22.04.2015, 18:55 « poprzedni - następny »

Tigerbart

ST Mk3 wyszło dwa lata po pierwszych zwykłych MK3, może wystarczy cierpliwość?

ArtasArtas

Ja chcę tylko info czy wyjdzie czy nie wyjdzie od forda wtedy cierpliwie poczekam, a teraz mam mk4 które ma 215 tys przebiegu i już chcę go sprzedać bo jak będzie miało 300 to już może być problem ze sprzedażą - trochę mi szkoda bo jest w bardzo bogatej wersji ale cóż przebieg :)

Tigerbart

Trudno, musisz kupić Mustanga ;)

ArtasArtas

Muszę mieć większe auto rodzinne :)

Tigerbart

Ford F-150 VelociRaptor

SAGAL

pewnie ST pojawi się w połowie roku  bo teraz były 3 premiery fordów także coś sobie zostawili na koniec
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

fabio210

Jeśli będzie tak ładne jak na zdjęciach które wrzucił seba, i silnik duratec 35, to panowie, będzie się działo.
Osobiście nowe mondeo bardzo mi się podoba, starszy już choruje na niego a dwa lata temu kupił mk4.
Designem przebili łOpla, i tą ich Insignie, zresztą, mimo że moja żona ma uraz przez pomarańczę do Forda,
to mondziak mk5 bardzo przypadł jej do gustu, i dużo na to wskazuje, że to właśnie on będzie kolejnym naszym
autem. :D

qualin

Widzieli juz  Forda Fusion w wersji Sport po lifcie? :)
Silnik 2.7 V6 biturbo 325 km i naped awd :)

Kto wie moze u nas wprowadza go jako Mondeo ST :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Kris1976

Wszystko fajnie...tylko po to sreberko z tyłu nad rejestracją?
Mam nadzieje że w wer EU to wywalą...
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

qualin

W sumie to ten tyl wyglada prawie jak jaguar xf z ta chromowana blenda :/

MAG

Przod swietny, ale ten tyl i u mnie wzbudza mocno mieszane uczucia...
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

Tigerbart

Taurus SHO ma ładniejszą pupcię ;) Ta jednak jest znacznie ładniejsza od Mk4, której nie uważam za udaną, jak i całej bryły Mk4.

caqerr

Cytat: Tigerbart w 24.01.2016, 16:35
Taurus SHO ma ładniejszą pupcię ;) Ta jednak jest znacznie ładniejsza od Mk4, której nie uważam za udaną, jak i całej bryły Mk4.

I lepszy silnik! <3

Kris1976

Cytat: Tigerbart w 24.01.2016, 16:35
Taurus SHO ma ładniejszą pupcię ;) Ta jednak jest znacznie ładniejsza od Mk4, której nie uważam za udaną, jak i całej bryły Mk4.
Mondeo mk4 jest ponadczasowy ! A nie nieudany. Pierwszy raz słyszę taką opinię. Jeżdżę aktualnie poliftem od 2 lat a wcześniej 4 lata przedliftem i mimo że się mocno opatrzył to nadal uważam stylistykę za co najmniej udaną.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Tigerbart

Każdy ma swój gust i swoje zdanie przecież. Mi się MK4 kompletnie nie podoba bez względu na wersję nadwozia. Zdecydowanie wolę Mk3 no i późniejszy Mk5. To, że ci się podoba to jest przecież twoja indywidualna sprawa.