[Focus] Ford Focus ST WRC Edition

AtamanR1, 10.05.2015, 22:52 « poprzedni - następny »

AtamanR1

10.05.2015, 22:52 Ostatnia edycja: 10.05.2015, 22:56 by AtamanR1
Siema  :) sluchajcie znalazlem oto takie cudo na allegro i prawdopodobnie pojade ogladac za pare dni i chcialbym sie dowiedziec czy warto wgl link ponizej. Z gory dzieki  :}

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://otomoto.pl/oferta/ford-focus-st-2-5-t-wrc-edition-50-sztuk-ID6y4MP1.html

weksla

Ciekawe fajne:D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

WroBoss

Mam takiego samego ;)) Niestety zakupilem juz bez tych pieknych pasow niebieskich....W standardzie masz maksymalne wyposazenie + lepsze granie z bogatej wersji. Po za tym widze ze wydech sportowy zmieniony jest:) konsola srodkowa  grill oraz obudowy halogentow sa orginalnie w hydrografice kozak efekt :) Ktos zmienil tyle swiatla ;) Widac ze konsola srodkowa jest odrapana z foli...pytanie czy ktos ja rozbieral? spytaj kupujacego czy ma felgi oz biale 20'' ktore byly orginalne. Brakuje rowniez podkladki pod przedni zderzak oraz dokladek doprogow na bokach. Ogolenie kozak fura ;) jesli bedziesz chcial  sie pozbyc pasow to daj znac :))Pzdr

weksla

Ciekawe skąd wzieli taki TYLNY  zderzak skoro to przedlift?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

WroBoss

Taki tylny zderzak jest orginalny w wersji WRC

bishop

"Wersja Limitowana !!! WRC Edition !!! tylko 50 sztuk - na rynek szwajcarski ok 100 sztuk"  i tylko za niecałe 29000. Okazja. Tylko brać.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://syntethic.artstation.com/
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,6207.0.html

AtamanR1

Jezeli rzeczywiscie bedzie dobry to co brac ? :D no tez mi sie te paski podobaja :D ale brakuje naklejki WRC po bokach i na masce :(

WroBoss

Fajna fura jak dla mnie :) Przemysl dobrze zakup bo do ceny nalezy doliczyc okolo 5 tys. akcyzy itp oraz na zrobienie tego tylu troche wiec jak znegocjujesz troche to zamkniesz sie w 33-34. Masz maksymalne wyposazenie + chyba dymione szyby. Moim zdaniem za ta cene raczej lepszej fury nie kupisz. Dobry silnik+dobry wyglad+dobre osiagi :) Przy sprzedazy za rok dwa czy 3 duzo nie utopisz;) Przy kazdym wyjsciu z domu jak bedziesz go widzial to usmiech gwarantowany ;) No i najwazniejsza rzecz ze jak kupisz to przyjedz do Wroclawia bo chce je porownac! :)

weksla

Max wyposażenie to chyba nie jest, np brak keylessa, brak szyberdachu. Tak czy inaczej sztuka fajna, jeśli auto nie jest ulepem, to cena dobra, żekłbym że bardzo
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

AtamanR1

WroBoss lepiej nie bo mi ukradniesz naklejki :D haha ;) nie no masz racje autko fajnie wyglada i kusi modami jakie bym chcial przeprowadzic. :) ogolnie jest ten focus na oku i mazda rx-8 oraz bmw 330i e46 coupe i ciezko sie ogarnac z tematem :)

WroBoss

Z tych 3 aut moim zdaniem foka robi najbardziej robotę ;) RX-8 fajnie wygląda ale brzmi jak suszarka do włosów ;) Bmw 330 coupe fajne ale trochę wiekowe jak dla mnie ale oczywiście to żadne wyznaczniki. Pozdrawiam

Adrian90

A wiecie jaka jest żywotność silników w Mazdzie Rx-8?

yayko

100k km :)

Adrian90

Dokładnie :D

AtamanR1