[Focus] Ford Focus ST WRC Edition

AtamanR1, 10.05.2015, 22:52 « poprzedni - następny »

Adrian90

RX-8 są tanie jak barszcz ale za żadne skarby bym jej nie kupił.

yayko

ostatnio mój mechanik sprzedawał z silnikiem po remoncie z gwarancją :)

AtamanR1

Jak silnik w dobrej kondycji to mozna jezdzic taka bo wyroznia sie na drodze :) tania w zakupie drozsza w utrzymaniu ;)

PyRsHaL

Niedaleko mnie już chyba rok ktoś próbuje sprzedać RX-8 bezskutecznie ;) Silnik Wanklowski fajny, ale nie kupiłbym...
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

steveno

Jeśli technicznie ok to brać ,ale jak to z zagramanicy bywa nie ufać ani 1 słowu handlarza. Do aso na kompa itp .Ogólnie .K.O.zak .Lotke dachową wieksza i nic więcej nie potrzeba. Bardzo dobra cena za dobra jak na limitowaną wersje:) Poświęć czas na dokładne oględziny
Do przodu!!!


pietro89

26.05.2015, 10:47 #21 Ostatnia edycja: 26.05.2015, 10:49 by pietro89
Miałem przed STekiem Mazdę rx-8 więc mogę trochę podpowiedzieć na priv ... bez urazy dla nikogo ale większość osób wypowiadających się o Rx-8 wie tyle co wyczyta w necie ... tego trzeba doświadczyć :P
Nie prędkość zabija lecz jej gwałtowna utrata ...

sseebbaa1

Cytat: pietro89 w 26.05.2015, 11:47Miałem przed STekiem Mazdę rx-8 więc mogę trochę podpowiedzieć na priv....
A dlaczego na priva? :)
Opisz swoje doświadczenia i wrażenia w dziale "Auta innych marek"!
Przy okazji możesz pokusić się o jakieś porównania do obecnego autka, a na pewno wzbogaci to naszą wiedzę.
Pozdrawiam.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

znajomy z pracy kilka dni temu kupił RX-8 śmiac mi się chciało tylko trochu z tej pojemności:D
No ale downsizing teraz jest w modzie:D
Nie tak na serio to nie wiedziałem że tam jest tego typu silnik
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

yayko

to się przejedź i zmienisz zdanie jak to jeździ :)

sseebbaa1

Posty dotyczące Mazdy RX-8 przeniesione do działu Auta innych marek --> Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.link.
Tam będą łatwiejsze do odnalezienia w przyszłości, bo ciekawie kolega pietro89 opisał użytkowanie tego auta.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

pietro89

dzięki ;)
Nie prędkość zabija lecz jej gwałtowna utrata ...