Zlot ogólnopolski 2016

T, 06.07.2015, 12:16 « poprzedni - następny »

MAG

27.04.2016, 13:40 #135 Ostatnia edycja: 27.04.2016, 13:42 by MAG
Zasieje wam ferment  :evil: - w koncowce sierpnia dysponuje w Gdansku lacznie kilkunastoma miejscami noclegowymi, ale wtedy musielibyscie zrobic zlot w 3-miescie...   :stupid: :stupid: :stupid:
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

fabio210

Mi bardziej pasuje początek lipca, lub początek sierpnia.

steveno

Cytat: MAG w 27.04.2016, 13:40
Zasieje wam ferment  :evil: - w koncowce sierpnia dysponuje w Gdansku lacznie kilkunastoma miejscami noclegowymi, ale wtedy musielibyscie zrobic zlot w 3-miescie...   :stupid: :stupid: :stupid:
Jak by była pogoda było by super.
Do przodu!!!

Lymok

I co dalej w temacie ?
Nirimov / Dawid

steveno

martwa cisza
Do przodu!!!

fabio210

Pewnie padnie znowu na łódź, szybki spontan i tyle, albo warszawa.

gucior55


T

13.05.2016, 19:29 #142 Ostatnia edycja: 13.05.2016, 19:50 by Rijndael
Ja bym jednak optował za Łodzią, jest najbardziej neutralna. Obawiam się, że zlot w Warszawie mógłby się przerodzić w spot stricte warszawski, a przecież do Łodzi z Warszawy mamy tylko godzinę drogi.

Warto chyba natomiast poszukać jakiegoś miejsca gdzie byłyby trochę lepsze warunki, tzn. przede wszystkim sensowne miejsce siedzące dla każdego i możliwość kupienia jakichś przekąsek. Chociaż zeszłoroczna miejscówka miała swoje zalety, w szczególności duży parking tylko dla nas. Gdybyśmy zabrali ze sobą trochę sprzętu i wynajęli kilka domków to byłoby bardzo fajnie. Ostatecznie w zlocie motoryzacyjnym esencja są samochody, a nie luksusowe warunki. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

steveno

Cytat: Tomasz w 13.05.2016, 19:29
Ja bym jednak optował za Łodzią, jest najbardziej neutralna. Obawiam się, że zlot w Warszawie mógłby się przerobić w spot stricte Warszawski, a przecież do Łodzi z Warszawy mamy tylko godzinę drogi.

Warto chyba natomiast poszukać jakiegoś miejsca gdzie byłyby trochę lepsze warunki, tzn. przede wszystkim sensowne miejsce siedzące dla każdego i możliwość kupienia jakichś przekąsek. Chociaż zeszłoroczna miejscówka miała swoje zalety, w szczególności duży parking tylko dla nas. Gdybyśmy zabrali ze sobą trochę sprzętu i wynajęli kilka domków to byłoby bardzo fajnie. Ostatecznie w zlocie motoryzacyjnym esencja są samochody, a nie luksusowe warunki. :)
Sama prawda
Do przodu!!!

Tigerbart

Ten temat powinien mieć tytuł Zlot 2017 :)

Lymok

W razie czego dysponuję fajnym amplitunerem technics. Także obstawiałbym za Łodzią.
Nirimov / Dawid

st-power

Zarobiony jestem, nie mam czasu się tym zająć, więc zostańmy przy sprawdzonej Łodzi tak jak w zeszłym roku.
Pytanie czy robimy 2 czy 9 lipca? I lecimy z listą. Co do miejscówki to można namierzyć jakiś zajazd pod Łodzią i zjeść wspólny obiad.
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

steveno

cizeko bedzie z tymi terminami u mnie

« Dodane: 14.05.2016, 11:56 »

predzej 9
Do przodu!!!

Lymok

Więc ta sama miejscówka co w zeszłym roku?
Nirimov / Dawid

fabio210

Na gokarty raczej tak, ale na nocleg i żarcie coś lepszego. Może ten lokal co jest na wlocie do łodzi, od strony strykowa,  grill bar plus hotel, co wy na to?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.agathotel.pl