Zlot ogólnopolski 2016

T, 06.07.2015, 12:16 « poprzedni - następny »

T

W ciągu paru dni powinno być jakieś konkretne info co i jak ze zlotem.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

steveno

5.0 litrowa niespodzianka zarezerwowana:) Będzie głośno.
Do przodu!!!

alibizi

Lexus IS-F?

fabio210

Niee 5.0 litrów whiskey plus Wilhelm równa się głośno XD

steveno

To zlot forda ale fakt myślałem nad R8 ,ale będzie mustang:) z bardzo bardzo głośnym wydechem ,a Wilhelma nie będzie to jedzie na Chorwacje z nową dupa.
Do przodu!!!

MAG

O ile tylko Smokus bedzie w pelni sprawny to przyjade, ale na 99% bez noclegu
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

alibizi

Coś się Panowie ruszyło w temacie?

steveno

18.06.2016, 16:32 #217 Ostatnia edycja: 19.06.2016, 11:00 by steveno
Lipa  rozbil kretyni mustanga heh lipa więc będe ojcem RS-a czyli R-ką.

« Dodane: 19.06.2016, 10:59 »

Plan jest na razie taki. Fabio znalazł gokardy na powietrzu z miejscem dla aut i nie daleko hotelem. Zjazd Wiskitki trasa A2 pod łodzią.
Spot proponuje na 12 lub wcześniej ub pożniej. Wrzucimy póżniej mapę z dojazdem.Okolice Sochaczewa w Łodzi nic normalnego w tym terminie nie ma a to jest 20 km od Łodzi.

Jeśli komuś nie pasuje niech napisze a jeśi pasuje to się określamy czy wynajmujemy tor 650zł za godzinę czy jezdzimy jak rok temu i każdy placi za siebie. Jak będzie dużo chętnych jak rok temu to się weżmie jakieś puchary dyplomy itp.

« Dodane: 19.06.2016, 11:00 »

PS.Zbiórka Wawa Tesco połczyńska 10.00 Pasuje?
Do przodu!!!

bmarcin

Cytat: steveno w 18.06.2016, 16:32Okolice Sochaczewa to jest 20 km od Łodzi.
Jesli dobrze rozumiem I spot jest w Socho to nie jest to 20 km od Łodzi.

fabio210

20.06.2016, 02:33 #219 Ostatnia edycja: 20.06.2016, 03:54 by fabio210
Tak w Sochaczewie, jeśli ktoś z was podejmie się zorganizowania zlotu ogólnopolskiego to proszę bardzo. Jeśli to dla was nie problem, swoją ofertę wraz ze szczególnym opisem bazy noclegowej przedstawię w środę. Nie chcę aby niektórzy byli zaskoczeni np domkiem do noclegu, który nawet nie miał kibla na stanie. Dlaczego Sochaczew? Bo jestem w stanie odwiedzić miejsce noclegu, sprawdzić pokoje, dogadać się na miejscu odnośnie miejsca na grill, itp... Mam nadzieję że rozumiecie. Sochaczew to kie jakieś super miasto, ale jest tu dużo osób związanych z moto sportem. Tak więc do środy dam znać co i jak, przedstawię swoją ofertę, nie chce aby wyszła jaka kolwiek lipa ze zlotem.  Jeśli ktoś woli w łodzi zlot,to niech ogarnia ten temat.

Edit: może już dziś, tj poniedziałek przedstawię wam szczegóły, bazę noclegowe i spis kosztów.

bmarcin

@fabio210, tylko ustalam fakty, co do tego ze zebrac grupe z całej polski nie jest łatwo kazdy ma świadomość.

steveno

Trasą może nie 20km ale 20 minut:)
Do przodu!!!

MAG

Dla mnie miejsce nie ma znaczenia i o ile Smokus bedzie mial zrobione to co trzeba, to sie pojawie, ale na 99% bez noclegu
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

st-power

20.06.2016, 11:25 #223 Ostatnia edycja: 20.06.2016, 11:27 by st-power
Ponieważ czasu jest mało, to może przenieślibyśmy ten zlot na sierpień? :) Wówczas bym się pojawił,bo 9 lipca nie mam najmniejszych szans,jak wspominałem wcześniej :D Ja od siebie będę miał też propozycję w postaci Kielc.

Poza tym Tomasz i Seba mają problemy z autami, więc nie mieli by ciśnienia,by szybko je ogarniać do lipca ;)
A chyba nam zależy by jak najwięcej nas było :)
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

alibizi

Ja się dostosuję do reszty, nawet sierpień byłby lepszą opcją. Żeby tylko za chwilę całkowicie się nie rozjechało wszystkim wszystko.