Zlot ogólnopolski 2016

T, 06.07.2015, 12:16 « poprzedni - następny »

steveno

można przeniesc tylko czy jak przeniesiemy to sie nie okaże ze potem inni nie moga.Wpisać się kto za teraz lub sierpień i jaki termin wtedy.Mi obojętnie. 3 i4 weekend sierpnia mam wolne.
Do przodu!!!

sseebbaa1

Od 8 do 17 sierpnia korzystam z kwatery MAG-a w Gdańsku. Tak więc będę urlopował się wtedy z rodzinką.
Weekend zaraz po tym urlopie też już niestety zajęty na wesele kumpla.

A z ST rzeczywiście mam problem i mogę nie zdążyć z naprawą uszczelek pod głowicą. Jednak jestem w tej komfortowej sytuacji, że moje drugie auto to też Ford :)
Przyjadę najwyżej S-Maxem i stanę przy innych S-Maxach :D
(tylko spróbuję ukryć, że mój jest dieselek i na dodatek z połową mocy w porównaniu do kolegów  ;( )
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

Tigerbart

Zmienianie teraz terminu jest....... no... mało profesjonalne.

Ja jestem właśnie w TYM terminie w Łodzi, bo odwiedzam rodzinkę, z którą się umówiłem pod kątem właśnie TEGO terminu.

Podsumujmy co mamy:

- termin - już brak
- miejscówka - brak lub bez zdecydowania
- organizator - brak lub zbyt wielu
- plan działania - brak - co może być najlepszym planem też ;)

Napisałem już wcześniej - trzeba było to załatwiać na początku roku, były konkretne propozycje, nawet sprawdzone. Nazwę tego tematu zamieńcie proszę na 2017, bo to strasznie słabo teraz wygląda. Teraz to możemy rozmawiać ewentualnie o wrześniu, ale trzeba zrobić następujące kroki:

- wybrać organizatora
- wybrać termin
- wymienić 3 najważniejsze rzeczy, które miałaby miejscówka spełniać
- ustalić plan działania, np. w formie ankiet z konkretnym terminem ich zakończenia (terminy, potrzeby, propozycja miejscówki - przez organizatora w oparciu o powyższe) i narzucić po pakiecie większościowym termin, miejsce, dać pełną informację co, kiedy, za ile, itd - z półrocznym wyprzedzeniem
- organizator spina wszystko w kupę, zbiera kasę na zaliczkę pod rezerwację

Jeśli mamy się spotkać w tym roku to albo w TYM terminie, albo po wakacjach w NARZUCONYM terminie i miejscu, bo jest tyle koncepcji co ludzi na forum. Brakuje tu lidera - wybierzmy takiego.

fabio210

To ja już sam nie wiem, poddaję się. NA RAZIE mam na głowie egzamin, nie jeżdżącą pomarańcze oraz zapierdol w pracy, dosłownie. Może jednak przenieśmy zlot poza wakacje, tak na przyklad wrzesień. Środek miesiąca był by ok. Znalazłem fajną bazę noclegową,  miejsce na grill duży parking, wiata z ogniskiem, przystępne ceny, restauracja ekstra pokoje. Ale nie mają wolnego hotelu na nasz pierwotny termin. Co do gokartow, to są, pięć sztuk, na powietrzu, tor typowo techniczny, koszt wynajęcia na godzinę to 680 zł, 50 min jazdy i około 10 min odprawa i przesiadki. Miejsce noclegowe to leśne uroczysko Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://lesne-uroczysko.jimdo.com
Jeśli się podoba to dajcie znać, ustalamy nowy termin, układamy to jak należy, jakieś atrakcję mogę obmyslic. Aby było trochę śmiechu.

caqerr

Cytat: st-power w 20.06.2016, 11:25Poza tym Tomasz i Seba mają problemy z autami, więc nie mieli by ciśnienia,by szybko je ogarniać do lipca


Nie tylko oni :P

Lymok

Robi się ciekawie.
Nirimov / Dawid

st-power

Tigerbart skoro masz już zaplanowany pobyt w tym czasie w Łodzi, to ogarnij ten zlot do końca 9 lipca, przekopiuj listę i kontynuuj temat :)

Przedstawimy za to propozycję kolejnego spotkania już bardziej konkretnie, a jeśli ktoś będzie miał propozycję miejsca, atrakcji, chęci podjęcia się organizacji proszę zgłaszać póki co informacje na PW do administratora tj. Tomasza, który to założy później temat następnego ogólnopolskiego spota.

Tymczasem proszę kontynuować...
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

SAGAL

jeśli byłby to koniec września jak coś to i ja wrócę na tydzień po PL  z Anglii :D to też bym zawitał
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

weksla

U mnie sierpień odpada.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

Można zrobić jak w zeszłym roku spot Łódz a dla chętnych potem gokardy na powietrzu i noc w Sochaczewie.
Do przodu!!!

weksla

Mi pasuje.  Albo pojezdzimy wspólnie i poszukamy noclegu
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

Cytat: weksla w 22.06.2016, 17:04
Mi pasuje.  Albo pojezdzimy wspólnie i poszukamy noclegu
nie ma sensu jak jest hotel z duzym parkingiem 15 min od łodzi Weksla będzie Pan zadowolony:)
Do przodu!!!

weksla

No to ok
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

Tigerbart

No dobrze to gdzie się spotkamy napiszcie i tyle. Ja jestem cały weekend 9-10 w łodzi

Lymok

To jaka jest ostateczna wersja? Gdzie i kiedy? Bo zrobił się zamęt...
Nirimov / Dawid