Zlot ogólnopolski 2016

T, 06.07.2015, 12:16 « poprzedni - następny »

steveno

24.06.2016, 09:19 #240 Ostatnia edycja: 24.06.2016, 09:28 by steveno
09.07.2016 Godzina 12.00 myślę ,ze do 14-15 jak ostatnio.  Gokardy dla chętnych a potem ,gdzieś usiąść i pogadać. Szukamy dużego placu z miejscem na kawkę czy coś i tu proszę do osób z Łodzi ,aby pomogły znależć takie miejsce a jak się  nie uda to tam gdzie ostatnio byliśmy. Pasuje wszystkim?

« Dodane: 24.06.2016, 09:25 »

Znalazłem motodrom i ul.Brzezińską na ,których coś się dzieje jakieś zloty itp.,ale myślę ,że miło by było usiąśc też a nie stać na patelni:)

« Dodane: 24.06.2016, 09:28 »

Do Sochaczewa trasą będzie potem jakieś 45 minut(sorka za wcześniejsze 15 min coś mi się porypło).I tam hotel ,grill i inne przyjemności.
Do przodu!!!

bmarcin

Cytat: steveno w 24.06.2016, 09:19dużego placu

Ile aut mniej wiecej? Gokarty na Wydawniczej w Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.rcw2.pl ?

Na motodrom sie nie wjedzie z ulicy, na Brzezińskiej oprócz patelni nie ma nic :-S . Cos pomysle odnośnie miejsca I po weekendzie dam znac.

steveno

Cytat: bmarcin w 24.06.2016, 09:43
Ile aut mniej wiecej? Gokarty na Wydawniczej w Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.rcw2.pl?

Na motodrom sie nie wjedzie z ulicy, na Brzezińskiej oprócz patelni nie ma nic :S. Cos pomysle odnośnie miejsca I po weekendzie dam znac.
Ok.Liczymy na Ciebie:)
Do przodu!!!

bmarcin

Jesli karty na rcw2 to obok jest Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://galeria-lodzka.pl/.
Na ostatnim pietrze jest otwarty parking, piętro niżej można zjesc/wypic.

Albo jeszcze bilzej gokartow tulipan park z duzym parkingiem. Jakies zaplecze gastronomiczne tez tam jest.

Dobry kierunek czy szukac dalej ? :)

steveno

Nie wiem jak reszta ale ja bym przy tym setapie został.
Do przodu!!!

weksla

Dla mnie ok
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

fabio210

Raczej większego sensu nie ma aby jechać do sochaczew. Myślę że jakieś miejsce na piwko grill znajdziemy w łodzi.

steveno

 a co sie stało nie dogadałeś się z tym hotelem?
Do przodu!!!

fabio210

No właśnie odpadły w tym terminie. Jeszcze spróbuje ogarnąć agro turystyke, dam znać na dniach.

PyRsHaL

Hmm... U mnie 50/50, ale jak się uda to wpadnę, bo póki co nie mam auta :(
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

weksla

Wyrobicie sie do 9 lipca?
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

PyRsHaL

27.06.2016, 23:39 #251 Ostatnia edycja: 27.06.2016, 23:41 by PyRsHaL
Cytat: weksla w 27.06.2016, 23:19
Wyrobicie sie do 9 lipca?

Jest szansa, w teorii na przyszły poniedziałek może będzie blok gotowy.

A na zlot może pojedzie ze mną Kuba z Krakowa (ten od niebieskiego ST co ostatnio był u Tomka i Damiana)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

T

Panowie, widzę, że sporo osób niestety odpadło, w tym st-power, czyli organizator zlotu. Mnie też niestety w terminie lipcowym nie będzie, bo mam niestety kryzys motoryzacyjny. Mówiąc krótko, nie mam czym przyjechać.

Proponuję zrobić nową listę żeby ocenić ile osób realnie może spotkać się 9 lipca. I może warto byłoby potraktować tę imprezę jako większy spot. Wtedy z organizacją nie byłoby problemu.

Zlot natomiast moglibyśmy zrobić we wrześniu. Byłoby trochę czasu, żeby to ogarnąć. Poza tym ten termin wydaje się lepszy niż wakacyjny. Nie bez powodu mało które forum organizuje zloty w lipcu czy w sierpniu -- po prostu większość osób wyjeżdża wtedy na wakacje i każdy termin nie będzie odpowiadał dużej części.

Jak myślicie?
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

steveno

Z tego co widzę to jednak termin sierpniowy. Może 30 lipca albo 20 sierpnia jak myślicie? Przynajmniej każdy będzie miał auto sprawne.
Do przodu!!!

weksla

Jajak nie teraz to w późniejszych terminach wakacyjnych odpadam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps