Zlot ogólnopolski 2016

T, 06.07.2015, 12:16 « poprzedni - następny »

T

Sierpień nie ma sensu, bo tak jak część osób nie przyjedzie w lipcu, bo jest na wakacjach, tak inna część nie przyjedzie w sierpniu, bo oni z kolei wtedy wyjeżdżają. We wrześniu już wszyscy wrócą. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

steveno

wrzesień dzieci,szkoły,praca raczej odpada co wy na 20 lipca?
Do przodu!!!

AdixST

Do Sochaczewa specjalnie daleko nie mam to mogę podjechać :)

sseebbaa1

Cytat: steveno w 29.06.2016, 08:43
wrzesień dzieci,szkoły,praca raczej odpada
Ale Zlot byłby przecież w trakcie weekendu :)
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Też jestem raczej za pierwotną datą.  No chyba że bedzie mało osób to odpadam.  Pasowałoby aby sprawa sie na dniach wyjaśniła bo nie wiem czy mam zalatwiać sobie wolne na 9 lipca.  A już najwyższy czas
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

steveno

wpisy kto na 9 kto na 20
9.lipca i 20 STeveno Łódz Sochaczew bez różnicy
Do przodu!!!

weksla

9 lipca weksa.  20 odpadam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

alibizi

Każda data ok.

fabio210

9 lipca odpada, 20 niestety nie.

weksla

Widzę że ti nie dojdzie do skutku.  Dobrze bylo jak byl 9 już kupe czasu temu wiadomo.  Teraz zaczynają sie kombinacje.  Każdemu sie nie dogodzi.  Czarno to widzę w tym roku
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

AdixST

Pasują mi obydwa terminy, także ja się dostosuję.

weksla

No to Panowie róbmy listę na 9
1. Weksla
2. AdixST
3.
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

sseebbaa1

U mnie zrobił się trochę problem z 9 lipca :/ Problem w sumie podobny jak u caqerra - remontuję auto w sporym zakresie (u mnie akurat uszczelka pod głowicą i panewki - więc cały silnik wyciągnięty i rozebrany!) i trochę skurczył mi się budżet ;(

Zresztą na moje wątpliwości odnośnie lipcowego terminu ma także wpływ możliwość zorganizowania porządnego Zlotu we wrześniu. A wówczas miałbym już raczej zrobionego eSTeka.
Prawdopodobnie za organizację Zlotu weźmie się wówczas st-power, co jest chyba najlepszą rekomendacją.

Czyli - nie odpuszczam jeszcze terminu 9 lipca, ale patrzę na obszerność listy.
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

weksla

Widze że jednsk nic z tego nie wyjdzie na 9.  Wiec ja w poniedziałek zapisuje sie do pracy na sobote 9 i juz nie bede mógł tego odwołać.  Dłużej czekać nie mogę. Pozdrawiam
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

T

Jeśli o mnie chodzi, to niestety cały lipiec odpada, no chyba, że uda mi się w tym czasie znaleźć nowe auto.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club