Zlot ogólnopolski 2016

T, 06.07.2015, 12:16 « poprzedni - następny »

Tigerbart

Może też być lotnisko w Borsku na Kaszubach - lasy, jeziora, ośrodki.

bmarcin

Opcja sa tez Kielce. Tylko nie wiem czy tor bedzie dostepny w weekend. W razie czego mozna porozmawiac z ekipami ktore robmia tam regularne eventy czy sa w stanie i za ile zrobic impreze zamknieta.

SAGAL

ja jednak bym został przy łodzi jako centrum
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

bmarcin

Cytat: SAGAL w 06.01.2016, 15:19
ja jednak bym został przy łodzi jako centrum
Zdecydowanie jestem za !;-)

sseebbaa1

A w Łodzi jest jakiś tor dla samochodów?
ST220 3.0 V6 226 KM ---> 265 KM  /  S-Max mk2 2.0 TDCi PowerShift 150 KM ---> 200 KM  /  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.moje wcześniejsze Fordy

st-power

Nie ma niestety :| Najbliżej centrum to Tor w Radomiu.
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

Tigerbart

Temat się rozmywa.. Coraz więcej opcji nie da nam ostatecznego rozwiązania, a powoli "się ściemnia" bo aby uzyskać rezerwację w wymaganym terminie należy zrobić jak najszybciej.

Przeze wszystkim należy określić nasze wymagania, nasz cel, a dopiero potem poszukać miejscówek, zaproponować trzy z konkretami (ofertowo, terminowo, finansowymi).

Z tego co mniej więcej wyczytałem w temacie można określić parę głównych naszych wymagań:

1. Mniej więcej taka sama odległość dla każdego - centrum kraju
2. Możliwość testowania aut / pościgania się / miejsce w którym można hałasować
3. Kilkudniowa impreza - nocleg z zapleczem toaletowo/łazienkowo/kuchenno/spożywczym
4. Grill - dostęp do sklepu i miejsce do jego rozpalenia
5. Ładne miejsce w którym można również odpocząć

Jeśli coś pominąłem dopiszcie.

Mniej ważne sprawy są moim zdaniem dodatkiem/ alternatywą.

T

Ważne jest jeszcze to, żeby była możliwość uczestniczenia w wariancie jednodniowym. Nie każdy może czy chce uczestniczyć w zlotach kilkudniowych, a wręcz przypuszczam, że nie jest to więcej niż połowa potencjalnych chętnych. Czyli główna impreza pierwszego dnia, a kolejne dla chętnych.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

gucior55

ja jednak bym został przy łodzi jako centrum

fabio210

To może zostanmy jednak tylko przy gokartach,  jako rozrywce sportowej, jeśli będzie duży plac na ośrodku można zrobić konkurs zręcznościowe, typu jazda na taliba,  ciuciu babka... Naj strzelajacy wydech itp, wieczorem ognisko, pijemy, rano wstajemy i pijemy i konwersujemy...  Ewentualnie.można zrobić jeszcze rzut tarcza ham. od MANa.

Lymok

Cytat: Tomasz w 06.01.2016, 21:38
Ważne jest jeszcze to, żeby była możliwość uczestniczenia w wariancie jednodniowym. Nie każdy może czy chce uczestniczyć w zlotach kilkudniowych, a wręcz przypuszczam, że nie jest to więcej niż połowa potencjalnych chętnych. Czyli główna impreza pierwszego dnia, a kolejne dla chętnych.

Zawsze można zrobić tak że impreza zaczyna się od piątku i pierwsza atrakcja tor, chętni pojeżdżą i po południu udadzą się pod wskazany adres ośrodka, np ten który zaproponował kolega Tigerbart:

Cytat: Tigerbart w 13.10.2015, 22:43
Wiele osób widzę preferuje okolice Łodzi jako centralny punkt naszego kraju. Zróbmy tam sobie te gokarty jak chcieliście, natomiast 67km na zachód jest świetne miejsce na zlot. Cały ośrodek byłby nasz (7 domków). Mam na myśli "Pole biwakowe 100" w Pęczniewie nad Jeziorskiem.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.google.pl/maps/dir/%C5%81%C3%B3d%C5%BA/Pole+Biwakowe+100,+Domki+Kempingowe,+ul.+Spacerowa,+99-235+P%C4%99czniew,+Polska/@51.7879725,18.9442635,49591m/data=!

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://plus.google.com/111710493555649526067/photos

Atuty:

- Teren ogrodzony - można swobodnie przyjechać całą rodziną
- domki z aneksami, łazienkami i ciepłą wodą - jak w domu
- restauracja - nie trzeba zabierać żarcia z domu - bardzo dobre ceny i świetne jedzenie (menu śniadania, obiady itd)
- sporo miejsca na auta (10-15 aut bez problemu)
- cały teren na uboczu - położenie daje uczucie kameralności i niezależności
- cisza i spokój, zieleń i woda
- mniej więcej 1 km do sklepów, bankomatów, 2km do stacji benzynowej
- dłuuugie proste drogi ze sporadycznym natężeniem ruchu :)
- dobre ceny noclegów (około 40 zł / doba za osobę)

No i najważniejsze - sprawdzone przez wiele lat - co roku jeździłem tam na zloty FETP. Świetna baza wypadowa.

Do rozważenia.

Na ośrodku można zacząć przygotowania do wieczornej libacji powiedzmy o 16 a reszta z toru dojedzie. W ten sposób każdy byłby zadowolony :)

fabio210 w poście #27 wspomniał:

Cytat: fabio210 w 15.10.2015, 11:08
Oczywiście w sobotę można poprawić kartingiem, o ile ktoś będzie w stanie o piątkowym upalaniu w %

Więc kto nie pisał się na tor nic straconego, kartingi są w Łodzi i można się wybrać. Grunt to posklejać to wszystko do kupy i ogarnąć tak żeby nie było niedomówień :) Ciekawi mnie tylko frekwencja czy będzie lepsza niż w zeszłym roku, oby :P

Tor także został już zaproponowany, np. przez kolegę wilhelma:

Cytat: wilhelm w 06.07.2015, 13:25
Ja proponuję Radom i jeden dzień na tamtejszym torze ;)

P.S. Ja proponuję wilhelm zabierz komplet zapasowych półosi, mogą Ci się przydać :D
Nirimov / Dawid

Tigerbart

No myślę że łącząc powtórkę z zeszłego roku z parodniowym zlotem będzie najlepszym rozwiązaniem. Już widzę jak po gokartach jedziemy całą grupą na zlot ;)

Moja propozycja to 4 dni z bożym ciałem jako pierwszym, spotkajmy się w łodzi tam gdzie ostatnio skąd wyruszymy do Pęczniewa. Z resztą tam też są dluuugie proste wiec można potestować auta każdego dnia:)

gucior55

coś czeba wybrac ?
jakaś ankieta czy głosowanie ?

Lymok

Myślę że miejscówka w Pęczniewie jest git, dograć trzeba atrakcje (tor, kartingi) no i termin. Pasowało by w miarę wcześniej co by zdążyć wszystko zarezerwować.
Nirimov / Dawid

fabio210

No to może tak zróbmy, 1dzień tor w Radomiu następnie przejazd do Peczniew i grill, 2 dzień pijemy, 3 dzień piwko i konkursy na placu przy ośrodku, 4 dzień kontrola alkomatem i karting na pożegnanie. Co wy na taki układ? Trochę bogato, ale raz w roku chyba można