[Focus] Kupno wlotów w maskę od RS

fabio210, 19.07.2015, 17:58 « poprzedni - następny »

fabio210

Koledzy, mam pytanko, gdzie mogę zakupić oryginalne lub bliskie oryginałowi wlot od rs?
Komplet mnie nie interesuje, ale jak będzie w dobrej cenie to czemu nie, bardziej chodzi mi o prawą
stronę. Będę bardzo wdzięczny za nakierowanie i wszelką pomoc, a może i za ofertę.
Pozdrawiam.

ps. W aso za prawy wlot powietrza krzyknęli 900 pln xD

T

Na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ebay.co.uk jest tego pełno, ale jak z jakością, to nie wiem. Szukaj na keywordy vent, vents, bonnet vents.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Maverick

Hey czy nadal poszukujesz wlotow?

ST

Cytat: Tomasz w 19.07.2015, 18:01
Na Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.ebay.co.uk jest tego pełno, ale jak z jakością, to nie wiem. Szukaj na keywordy vent, vents, bonnet vents.
No już może trochę dawna sprawa, ale jak taki wlocik może kosztować w ASO aż 900 stówek? Bo z ciekawości dzisiaj w sklepie ABC Ford pytałem ile kosztuje tylna lampa do RS-a MKII, powiedzieli 875pln.
Nijak nie rozumiem ceny za kratkę-wlot...

T

Odpowiedź jest prosta: bo mogą. :)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

ST

Pewnie w ASO ze srebra te wloty mają :)

yayko

wiesz skąd cena ?
bo nie ma ich w dystrybucji:)
dlatego aso na takie pierdoły ma 1000% marży :D
wiem jak kupowałem do siebie jakieś pierdoły :)

ST

No niestety mają monopol na sporo fajnych dodatków, chociażby spoiler od RS-a...

Finio

Nie lepiej byłoby kupić całej maski od RSa? Chyba że Twoja Foka przed lift to inny kształt. Ale po lifcie wymiary i kształt maski do ST i RS są takie same?? Pytam bo też się rozglądam za maską. Moja tak czy siak do malowania, poprawiania, to może od razu sie szarpnąć na taką z RS'a.

ST

 Z 20% zniżką można w ASO zamówić maskę od RS-a i wyjdzie ok. 1250pln + malowanie i wloty. Ja póki co zamówiłem lotkę od RS-a,  przyszła do ASO porysowana i zapomnieli dodać światła stopu :/, czekają na następną...
Moja foczka jak widać w podpisie to 2010 rok, czyli po lifcie :)

Finio

Zastanawiałem się raczej nad jakąś używaną, do lekkich poprawek. W obecnej pokrywie mam pełno wgnieceń, pewnie od dociskania / domykania maski, które już nie ja zrobiłem, zaczep listwy jeden urwany, chyba tak zrobię, malować trzeba tak czy owak, poprawki muszę zrobić też tak czy owak, a zyskam nieco do wyglądu :)

ST

W miarę przyzwoita używka  (przy której blacharz teoretycznie nic nie będzie musiał prostować) to ok. 600pln + malowanie ok. 500pln i do tego wloty na ebay od 15 funciaków w górę.
Czyli w stosunku do ceny nowej maski oszczędzamy ok. 650pln.
Ale moja maska jest w idealnym stanie i na razie specjalnie nie szukam zmiany. Niektórzy wyrzeźbili otwory w posiadanej masce i zamontowali wloty...

Maverick

Mam jak coś wloty RS zamiennik polakierowane na czarno. 531071891.