Spot w Chrzanowie

eng, 26.07.2010, 07:58 « poprzedni - następny »

eng

Greku kiedy będziesz w tej Trzebini? Myślimy o spociku w Chrzanowie a to niedaleko możebyś wpadł?

GrekuPL

muszę ogarnąć kilka spraw i zajadę...do końca wakacji na 100% bo później zmiana priorytetów :(

eng

No ale jakiś mniej więcej termin? Koniec wakacji masz na myśli koniec sierpnia? Będziesz tam na jakiś czas czy tylko na pare godzin?

« Dodane: 26.07.2010, 22:18 »

Proszę bardzo zakładam nowe tematy i nawet o tym nie wiem heh.

Polarny

Greku - moment. We wrzesniu startuje gimnazjum, a nie studenci. To przez ST200 takie zaległości? A mówili mi rodzice, że V6 to same zło ... teraz już wiem o co im chodziło d-:

Qrcze też bym się wybrał do Was. No nic, zobaczymy - stanę na głowie, by to ogarnąć i zobaczyć Wasze mordy (-:

Może by tak wstępnie 28-29.08.2010? Bo mi inne weekendy nie pasują. Bym też wtedy chętnie do Heka na hamownie podjechał, a może i do tego czasu nowy IC miałbym już wtedy ogarnięty.

eng

No widzisz i już coś się kleci. Mnie termin raczej odpowiada. Ale poczekajmy aż inni się wypowiedzą. Można oczywiście nasz spocik połączyć z odwiedzeniem Hekowej hamowni. Ile masz do Chrzanowa?

Polarny

Tyle ile Greku - czyli startuje z Wrocka. Czyli jakieś 250 km będzie. Dlatego chciałby by jakaś ekipa z Wro ruszyła kolumną.

eng

No ładnie by było. Akura z Wrocławia do Chrzanowa czy Krakowa macie cały czas autostradę także jest to duże ułatwienie. Mój rekord z Wrocławia do Chrzanowa to 1 godzina 25 minut. Jechałem późnym wieczorem z prędkościami w okolicach 170 - 190 non stop. Jest to wykonalne. W kolumnie w ciągu dnia raczej jest to niemożliwe.

Polarny

170-190 to bym pewnie z 10 litrów przepalił na 100 km. Wolę spalić 7.5 litra i pędzić jakieś 140-150.

eng

No jasne. Spokojnie możecie lecieć 140 - 150 i 2 h max 2.5 będziecie w Małopolsce.

wojoo

Cytat: eng w 26.07.2010, 22:58
No jasne. Spokojnie możecie lecieć 140 - 150 i 2 h max 2.5 będziecie w Małopolsce.

tak a potem dostac mandat i pkt karne ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

CB radio pomoże. Pozatym niewiele patroili tu u nas. Nie wiecie, że Pirat z TVN Turbo zaczęli kręcić na Pomorzu? I tam najwięcej tego dziadosta jest hehe.

T

Cytat: eng w 26.07.2010, 23:01
CB radio pomoże. Pozatym niewiele patroili tu u nas.
Tobie nie pomogło. ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

wojoo

Cytat: Tomasz w 26.07.2010, 23:05
Tobie nie pomogło. ;)

:crazysex:
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl

eng

Na autostradzie policja nie czai się w krzakach. Także CB ma tam większe sznase działania. Pozatym moja kobieta nie lubi słuchać szumów z CB także nie cały czas miałem włączone. Trudno nie mówię, że to idealne rozwiązanie.

wojoo

Cytat: eng w 26.07.2010, 23:15
Na autostradzie policja nie czai się w krzakach. Także CB ma tam większe sznase działania. Pozatym moja kobieta nie lubi słuchać szumów z CB także nie cały czas miałem włączone. Trudno nie mówię, że to idealne rozwiązanie.

tak to jest jak sie kupuje szumofony lub zle ustwia SQ ;)
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl