Spot w Chrzanowie

eng, 26.07.2010, 07:58 « poprzedni - następny »

eng

Cytat: wojoo w 26.07.2010, 23:17
tak to jest jak sie kupuje szumofony lub zle ustwia SQ ;)

Możliwe. Nie wiem nie znam się na tym.

Polarny

Nawet najlepsze CB będzie szumiało, piszczało etc. Po prostu zawsze się ktoś nałoży albo zawsze pojawią się zakłócenia. Niemniej mnie CB póki co pięknie chroni, bo od 3 lat ani jednego mandatu. Moja też mi narzeka, że radio szumi, ale zawsze jej mówi, że ja wyłączam radio, ale jedziemy wtedy na jej koszt. Widmo zapłacenia mandatu zamiast robienia sobie zakupów szybko daje do myślenia. A CB trzeba mieć non stop włączone - inaczej co 5 km warto byłoby włączać radio i pytać o drogę. Trochę to wteyd niewygodne.

Tak czy inaczej prędkość jazdy nie jest tematem, więc wróćmy do meritum sprawy.

Polarny

A co tak temat ucichł? Myślcie coś. Ja dzisiaj w nocy zmykam na dwutygodniowy wypoczynek.

eng

A gdzie to sie wybierasz?Temat aktualny ale wiele osób na urlopach i czekamy aż wrócą.

eng

Panowie 8 sierpnia planujemy jakiś zlocik. Prawdopodobnie spotkanie odbędzie się w Trzebini na parkingu Lidla o godzinie 16.

T

Czyli co, z klimatów cmentarnych rezygnujecie? ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

eng

Lepiej obecni umarli niż nieobecni żywi  :evil:

weksla

Darek jak będę w stanie to przybędę:)
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

GaBB

Też się postaram być :) zawsze to więcej aut i ludzi :)
-----
Pozdrawiam,
Marcin

eng

Spoko. Temat także poruszony na MKP: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://mondeoklubpolska.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=1138112#1138112

:D

wojoo

i jak było na spocie ?
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl