Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Pieszczoty RS'a

T16user, 25.08.2015, 23:54 « poprzedni - następny »

KrisSz

Jest jakiś sponsor co da na polerkę rotacyjną i dwa dni urlopu ? ;-)
Pozdrawiam

K

lolomanolo

T16user, Co to za reczna pianownica, ktorej uzyles?

T

Dyskusję nt. plakietki z numerem RS-a wydzieliłem tutaj:
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php/topic,4364.msg48263.html
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

custom

Cytat: lolomanolo w 01.09.2015, 23:50T16user, Co to za reczna pianownica, ktorej uzyles?

EPOCA TEC ONE Foamer
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://mrcleaner.pl/epoca-tec-one-foamer-pianownica-reczna-2l-p2194.html
całkiem fajna bezproblemowa od 2 lat mały minus za słabe ciśnienie przy wysokim stanie napełnienia ale ujdzie  ;)

T16user

Chyba jednak warto zainwestowac w Glorie FM10, ktora naprawde daje rade. Nie wyobrazam sobie jeszcze nizszego cisnienia niz w Glori. Cholerene pompowanie potrafi czlowieka wykonczyc ;)

custom

Miałem glorie ale się popsula ciśnienie robocze podobne tylko z pierwsze 100 - 200 ml z 2000 ml  trzeba częściej pompowac

lolomanolo

Zmienilem zdanie i ide na calosc tj Nilfisk i pa!

KrisSz

Ja mam tą epocę. Obleci....
Pozdrawiam

K

ST

Cytat: lolomanolo w 04.09.2015, 20:36
Zmienilem zdanie i ide na calosc tj Nilfisk i pa!
W Nilfiska warto parę groszy zainwestować. Ja kupiłem niższy model 120 za 480 chyba zeta ze cztery miesiące temu w Castoramie w promocji. Tylko tam dawali 5 lat gwarancji. A tydzień temu jak mi się Nilfisk wyłączał po podaniu wody, to od ręki wymienili na nowego - nawet bez żadnego sprawdzania.
A tu link do tego samego modelu z tym samym wyposażeniem co moja z Castoramy: Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-nilfisk-c120-1-4kw-mega-zestaw-i5625578305.html
Moja "Stara" się śmiała, że kupiłem sobie pod kolor auta, bo mam ST ciemnoniebieskie - 2010 rok...

lolomanolo

W jula po 399. Tylko podstawowe koncowki, ale mi to wystarczy.

T16user

29.09.2015, 21:15 #25 Ostatnia edycja: 29.09.2015, 22:53 by T16user
Kilka fotek z serii, kobieta w ciazy uciekam do garazu.

W reniferlandzie powolnymi krokami zbliza sie zima. Jak co roku, przed wyrejestrowaniem auta i odstawieniem go do garazu na zimowanie, spedzam weekend w garazu i bawie sie w valeting. W tym roku najpierw postanowilem sprawdzic co sie kryje po tylnymi lampami. Ciesze sie ze sie zdecydowalem na taki zabieg, poniewaz okazalo sie ze lampy delikatnie ocieraja lakier i pod warstwa brudu, ujawnil sie lekki nalot rdzy. Na razie wszystko zostalo wyczyszczone i wywoskowane w oczekiwaniu na sztyft UG.

Rowniez polecam rzucenie okiem na pionowe listwy biegnace wzdluz tylnej szyby, poniewaz ich dolne brzegi maja tendencje do rysowania lakieru.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


vtec

Cytat: T16user w 29.09.2015, 21:15
Jak co roku, przed wyrejestrowaniem auta
dobre :)

« Dodane: 29.09.2015, 21:42 »

Cytat: T16user w 29.09.2015, 21:15
Kilka fotek z serii, kobieta w ciazy uciekam do garazu.
U mnie nie ma szans abym mógł uciec, zawsze coś wymyśli innego, dobrze że w ogóle mogę nim jeździć ;)

T16user

26.10.2015, 23:18 #27 Ostatnia edycja: 26.10.2015, 23:19 by T16user
Zimowanie: Swiezy olej zalany, K&N wyprany/naoliwiony, aku podladowany, odkurzony, skory przelecone Gliptonem, alcantara przelecona swissvax alcanta, uszczelki nawilzone, dekontaminacja i wosk. Kobylki by sie przydaly, ale byc moze wieksze cisnienie w oponowach pomoze zapobiec powstania"plackow".

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


weksla

Dobry kondom
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

KrisSz

U mnie 5tą zimę będzie jeździł :-)
Pozdrawiam

K