Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


Pieszczoty RS'a

T16user, 25.08.2015, 23:54 « poprzedni - następny »

Seboludek

Co to za pokrowiec? Może jakiś link?

T16user

Odpada, musialbym codziennie myc auto. Natrectwo nie pozwoliloby mi spac po nocach. Jeszcze te cholerne kolce, odczepiajace sie z zimowych opon, odbijajace sie o lakier i szybe. Tak mam spokoj i auto w stanie igla, zarowno z zewnatrz jak i od spodu 8)

W krotce odbieram swojego Peugeota 405 T16, ktory zostal odbudowany od zera i zima rowniez stanie sie sympatyczna pora roku :D   


Cytat: KrisSz w 27.10.2015, 09:08
U mnie 5tą zimę będzie jeździł :)

lolomanolo

Nawet go nie odpalasz przez cala zime?

T16user

Rozne sa teorie odnosnie odpalania, ale osobiscie odpalam od czasu do czasu. Aku podlaczaony do Cteka ;)

lolomanolo

Moim zdaniem samo nie odpalanie nie powoduje problemow, tylko pierwsze odpalenie po...

steveno

Nie używany bardziej sie psuje niż używany :)
Do przodu!!!

T

Cytat: lolomanolo w 28.10.2015, 23:03Moim zdaniem samo nie odpalanie nie powoduje problemow, tylko pierwsze odpalenie po...
Gdyby nie odpalanie nie powodowało problemów, to późniejsze odpalanie tym bardziej. :) Problem po odpalaniu wynika z tego, co się stało, gdy auto stało (korozja etc.).
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

lolomanolo

Cytat: Tomasz w 18.12.2015, 22:39Gdyby nie odpalanie nie powodowało problemów, to późniejsze odpalanie tym bardziej. :) Problem po odpalaniu wynika z tego, co się stało, gdy auto stało (korozja etc.).
Naprawdę najbardziej martwisz się o korozję w aucie, które sobie zimuje w ciepłym garażu?
Ja bałbym się o wiele bardziej pierwszego rozruchu, kiedy olej miał kilka miesięcy, żeby sobie pięknie spłynąć z wszystkich zakamarków silnika do miski.

krisu

U mnie z racji tego,że autem zimą nie śmigam,no może sporadycznie jak drogi są suche, to zawsze raz w tygodniu ide go odpalić,żeby się silnik dobrze zagrzał.

fabio210

Cytat: lolomanolo w 19.12.2015, 09:27
Naprawdę najbardziej martwisz się o korozję w aucie, które sobie zimuje w ciepłym garażu?
Ja bałbym się o wiele bardziej pierwszego rozruchu, kiedy olej miał kilka miesięcy, żeby sobie pięknie spłynąć z wszystkich zakamarków silnika do miski.
Rijandael miał raczej namyśli korozję wewnątrz silnika. :)

DamianoST

T16user jezdzisz po Stockholmie? Jesli tak to widzialem Cie pare razy :)

T16user

Nie, ja siedze w Karlstad.

W tym sezonie poszla ceramika. Jak na 6cio letnie auto moze byc ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://www.youtube.com/watch?v=TYXGN2Nv1kE