przewody od Forge do IC

auchim, 28.07.2010, 10:30 « poprzedni - następny »

auchim

jw, wiadomo o co chodzi, ale....ja jak zwykle mam pod górkę  :/

może ktoś wrzucić schemat przewodów dla TDCI 6 biegów i TDDi ew z nr części bo na pewno część węży nie będzie mi pasowała

Polarny

Ja nie pomoge w tym temacie, ale pytanie - po co wymieniać przewody od IC?


A może to Ci coś pomoże:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



auchim

dzięki właśnie o to mi chodzilo teraz jeszcze przydało by się od tddi do porównania

nie wiem czy będę zmieniać tak sobie kombinuje tylko które będą pasować na pewno jakość lepsza niż seria

bd77

cena zdaje się też lepsza od oryginalnych:)

Oktan

Cytat: Polarny w 28.07.2010, 11:41
Ja nie pomoge w tym temacie, ale pytanie - po co wymieniać przewody od IC?


A może to Ci coś pomoże:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.




wymienia się po to, aby nie puchły - po osiągnieciu ciśnienia przez turbinę przy słabych przewodach elastycznych całe ciśnienie idzie że tak powiem w bok, przy dobrych markowych przewodach ciśnienie idzie w dolot !!
sorry ale jakoś amło składnie dziś piszę i się wypowiadam
MKIII Ghia-diabelsko czarne
kombi
, bi-xenon+blackeyes, antracytowe 18", Eibach
ProKit+KYB -> -40/30 mm, 183 KM i 485 Nm

Polarny

Ale ponoć te oryginalne są dobrze wykonane. Jeżeli masz jakieś inne info, to daj znać.

Tak przy okazji - ktoś wie gdzie można dostać opaski zaciskowe do rur od IC? Bo to nie są chyba zwykłe opaski, tylko o większej sile i nie wcinające się w gumę podczas zaciskania.

Lukasz-no1

Cytat: Polarny w 19.08.2010, 09:33
Tak przy okazji - ktoś wie gdzie można dostać opaski zaciskowe do rur od IC? Bo to nie są chyba zwykłe opaski, tylko o większej sile i nie wcinające się w gumę podczas zaciskania.
Proszę bardzo i lepszych chyba nie znajdziesz.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Allegro użytkownik  ESTD

Lub opaski JCS HI-GRIP użytkownik      Renomet_Lodz

Pozdro
"Twój samochód jest wtedy wystarczająco szybki, gdy stojąc rankiem przed nim boisz się go otworzyć"-Walter Röhl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/?id=24&ial=298 :D
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.adrenalinemotorsport.pl/zdjecia-uzytkownikow/z,ford-focus-ii-st225 :]