Rozważam sprzedaż mojego ST220

JAM, 15.09.2015, 19:42 « poprzedni - następny »

JAM

Z wielkim bólem serca ale muszę wystawić żeby mieć czyste sumienie :(
Lekkie zawirowania w pracy i zbliżająca sie wielkimi krokami rekonstrukcja więzadeł krzyżowych sprawiły, że biore pod rozwagę sprzedaż mojej perełki.
Obiecałem sobie, że jeśli przez 2 tygodnie (czyli tyle ile będzie wisiało ogłoszenie na alledrogo) nie sprzedam to eSTek przenocuje jesień i zimę w garażu i wyjedzie dopiero późną wiosną.
Jesli macie kogoś kto szuka zadbanego egzemplarza ST220 to z czystym sumieniem mogę go polecić.
Krajowy, ASO, poliftowy, bezwypadkowy, szczegóły w moim wątku. Stan licznika na dziś: 117 tkm
Wymieniony zawias. Ori amory + sprężyny Eibach Pro Kit, wczesniej komplet tarcz przód/tył (Ferodo) razem z klockami, cewka+świece (ori), Bixenony, nowe opony Vredestein (kwiecień 2015), Felgi OZ Superturismo 18", przy 60 tkm wymienine kompletne sprzęgło w ASO przez pierwszego właściciela (zagraniczną firmę).
Do wymiany uszczelka pod rozrządem bo już się trochę poci i może przewody wys.napięcia bo czasem do 1.5 tys obrotów lekko przydławi. Poza tym stan auta super, adekwatny do przebiegu.
Cena 28.000 PLN
Świeże zdjęcia. Ogłoszenie na alledrogo dodam w tym tygodniu

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.