Najstarszy klub fanów szybkich Fordów, wersji ST i RS oraz tuningu


[MONDEO] ST220

slavko, 24.09.2015, 13:36 « poprzedni - następny »

kubek

jestem na nie. wygląda okropnie, wybacz.

MAG

Powiem tak - gdyby ramka grila byla w kolorze to i owszem, ale ta czerwien to porazka. No i oczywiscie dolny gril w zderzaku powinien miec tez takie same wykonczenie.
Kwatery na lato w Gdańsku: <br />Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fordtuning.pl/index.php?topic=4735.0

slavko

W zasadzie to jest połowiczne wykonanie mojego projektu, do tego oczywiście siatka w dół taka jak w grillu i czerwone oblamówki halogenów.
No i drugi temat jest taki, że zdjęcie niestety bardzo przekłamało kolory.. mam nadzieję, że po zakończeniu zrobi lepsze wrażenie ( chyba że jednak odpuszczę temat)... ale lepiej jednak oglądać efekty w realu, nie na fotach...

steveno

Powiem tak atrapa jak astonie, ale nie do tego aut chodź Tuning bardzo Lubie wyglada jak wielkie usta:)
Do przodu!!!

yayko

jutro spot o 19 wpadaj to ocenimy :)

slavko

Chętnie bym wpadł, ale w tygodniu nie mam szans, pon-pt przeważnie jestem w trasie, tylko weekendy u mnie.
Ktoś jeździ może na tor Żerań/FSO? Co sobotę tam są fajne spoty, szczególnie jeśli ktoś chce sprawdzić osiągi swojej bryczki :)
Grupa WNR i Cargo to prowadzi

SAGAL

Na ostatnim spocie byliśmy tam dipy nie urywało
Ford Mondeo Kombi ST220
Ford Mondeo Mk 5 hachback

Lymok

Cytat: slavko w 26.10.2015, 15:04
W zasadzie to jest połowiczne wykonanie mojego projektu, do tego oczywiście siatka w dół taka jak w grillu i czerwone oblamówki halogenów.
No i drugi temat jest taki, że zdjęcie niestety bardzo przekłamało kolory.. mam nadzieję, że po zakończeniu zrobi lepsze wrażenie ( chyba że jednak odpuszczę temat)... ale lepiej jednak oglądać efekty w realu, nie na fotach...

To zapodaj jakiegoś virtuala ( fotki ) jak by to miało w całości wyglądać, może faktycznie coś z tego wyjdzie ;)
Nirimov / Dawid

slavko

27.10.2015, 16:13 #38 Ostatnia edycja: 27.10.2015, 16:15 by slavko
To jest tak machnięte na szybko, ale mniej więcej tak ma to wyglądać.. (oczywiście kratka z dołu będzie ładniejsza niż ta przyklejona virtualnie) :)

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


yayko

niby lepiej ale dalej chu***** :D

Lymok

Moim zdanie czerwony po prostu nie pasuje...
Nirimov / Dawid

st-power

Seryjne kratki są znacznie ładniejsze od tych plastra miodu to raz,a dwa to ST220 jest na tyle dostojnym autem,że ni kuta mu nie pasują kolorowe dodatki.
Jak to się mawia "lepsze jest wrogiem dobrego" a w tuningu trzeba mieć wyczucie, bo bardzo łatwo jest coś wręcz zepsuć, żeby nie powiedzieć,że narazić się na falę uśmiechu :)
Powodzenia w dalszych bardziej udanych modach - zwłaszcza,że masz już przetarte przez nas ścieżki takich działach jak zawieszenie, hamulce, układ wydechowy, oświetlenie itp - warto korzystać z takiej wiedzy - to wręcz podstawy tuningu ST220.
Był przepiękny i unikatowy Cougar No Limit Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/Zy5sKLAv8cY
było kultowe Mondeo ST220 :-D  Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://youtu.be/CIMClUqwggA
jest MK4 2.2 TDCi 200KM Indywidual automat+kombi

tomekka

Obrzydliwy ten grill, po co to zmieniać zostaw seryjny, kolor 'ramek' halogenów tez nie najlepszy.

slavko

Okej, kilka nowych zmian... a wkrótce zmiana kierownicy na poliftową  :)...
gałka i mieszek:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



w toku malowania i wycinania:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



efekt końcowy frontu:

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


T

Moim zdaniem wygląda to zupełnie nieźle. Myślałeś o dodaniu listwy pod dolnym grillem, takiej, jak w poliftach była chromowana, tylko czerwonej? Do tego można by pomyśleć o czerwonych lusterkach, zaciskach, emblematach na felgach i jakimś detalu z tyłu.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club