Sprzedam Ford Sierra Cosworth 4x4

yayko, 01.10.2015, 16:00 « poprzedni - następny »

yayko

Siema
Mój kolega chce sprzedać i nie chce bo obiecał "cycką"  że sprzeda któreś z  dwóch  swoich zabawek i rarytasów :)

Jego Opis :
ponieważ obiecałem pewnej bliskiej osobie, to wystawiam na sprzedaż kilka swoich cukierków :) i oto własnie jeden z nich.
COSSA jest w oryginale. nadwozie w fabrycznym lakierze i bez powodów aby myśleć że potrąciło je TGV, Pendolino czy nawet koleje mazowieckie. nadwozie ma tylko 3 pryszcze, podwozie bez przeciągu, dziur itp. po prostu jest bardzo OK. każda śruba odkręca się bez problemów.
technicznie auto powróciło do żywych. kupiłem Cosse od pewnego zakochanego kombinatora, co tuningował silnik i żal mu było tysiaka na porządną pompę oleju. zaraz panewki powiedziały żegnaj... i silnik pełen remont. obróbka całości, najlepsza pompa oleju :) jak wszelkie inne części. przy okazji motor został zakuty. poskładany i wystrojony na EMU :) przy okazji, auto obnażyło kolejnego cwaniaka... ech... taki kraj...
teraz dysponuje ok 250 końmi, jest jeszcze na dotarciu i ma mało barów ;) dopiero 4 olej i za jakiś czas będzie finał.
zawieszenie całe na poliuretanach, nowe końcówki sworznie. świeże tarcze hamulcowe, klocki itp.
sprzedaję tego, jak i inne smakołyki bo:
- obiecałem
- założyłem się
- za stary już jestem na takie zabawki
nie zamierzam słodzić i wchodzić komuś w d... aby sprzedać auto, jestem otwarty na logiczne negocjacje.
Cossa jest po prostu OK, bez oszczędzania było.
jest w surowej serii, bez ingerencji TESCO ;)
zapraszam!
p.s. właśnie auto staje się pojazdem historycznym. przyszły nabywca będzie miał OC czasowe i inne zalety "pojazdu historycznego"
p.s. II firmowa kurtka, z jednego ze zdjęć, gratis.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.


Cena 55555 PLN

bmarcin