[Focus] Kocówki wydechu/ wydech

WroBoss, 07.10.2015, 01:38 « poprzedni - następny »

WroBoss

Witam . Kupie końcówki wydechu do Foki ST mk2 szersze od standardowych albo caly wydech. Pozdrawiam

wilhelm

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://olx.pl/oferta/wydech-przelotowy-sportowy-3-cale-ford-focus-st-mk2-2-5t-bardzo-glosny-CID5-ID7LxIH.html

Sprzedam, PW :)

WroBoss

Bardzo glosny? Chce cos co w podrozy mnie nie zmeczy...

wilhelm

To nie polecam ;) buczy/rezonuje między 2-3 tyś jak większość głośnych wydechów w focusach

fabio210

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.www.sthonka.pl zadzwoń, pogadaj, w granicach 2k PLN. Mi Kamil zrobił końcową puszkę na nowo, pełny przelot 3" z końcówkami 3.5" jest cicho bez rezonansu.

matosu

Gdzie sie mieszcza? Na stronie nie ma adresu.
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

PyRsHaL

Polecam Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://www.gtperformance.pl/- wysoka jakość wykonania i dobre ceny. Jest możliwość zbudowania wydechu na sterowanej klapie.

Ja dorabiałem też końcówki u niego do fabrycznej puchy

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.



Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

matosu

Grzesiek w GTPerformance robi kawal swietnej roboty ale do Krakowa mam ladny kawalek.
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

fabio210

Cytat: matosu w 22.10.2015, 19:07
Gdzie sie mieszcza? Na stronie nie ma adresu.

W Sochaczewie, dzwoń do niego i on ci powie co i jak. Powołaj się na mnie, na pomarańczowego stejka... ;)

PyRsHaL

Cytat: matosu w 22.10.2015, 22:40
Grzesiek w GTPerformance robi kawal swietnej roboty ale do Krakowa mam ladny kawalek.

Ja akurat miałem do Krk połowę tego dystansu co Ty, ale mimo to nie żałuję i jestem bardzo zadowolony ;)
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Focus ST MK2 "monSTer" | 352KM 495NM by Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.FSV-Performance

fabio210

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć zdjęcie.

tak wygląda moja nowa pucha.  Do tego dorzucone końcówki polerowane z kwasowki.

matosu

Fabio bedziesz na najblizszym spocie? Posluchalbym go chetnie.
Kiedyś Focus ST MK2 5d - 260/450

fabio210

To zależy kiedy będzie ten spot, jak coś to napiszę, najwyżej złapiemy się gdzieś na Wawie.

WroBoss

Dzieki za odpowiedzi ;) niestety do krakowa po wydech nie bede smigal :)Jezeli komus z was sie znudzi i bedzie wymienial prosze o info ;)