[Focus] Focus ST 08' / pomarańcza Motiego

Adrian90, 08.10.2015, 12:38 « poprzedni - następny »

ScorpioPL

Hehehe no żeś pokazał, Japońskie to są Kehiny a hana to ich podróbka produkowana w Korei.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://gazeo.pl/instalacje/produkty/Hana-na-wage-zlota,artykul,6906.html
 
Programowanie Ford & BMW ElmConfig INPA NCS

thomas198

Faktycznie masz rację , niekiedy człowiek wszystkiego już nie ogarnia ale i tak uważam ze jedne z najlepszych , na jednym zestawie zrobiłem 100k i sprzedałem dalej znajomemu i do dziś nic sie z nimi nie dzieje.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.https://m.facebook.com/FSV.Performance/

Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.http://fsv-performance.pl/

ScorpioPL

Luz fakt czasami trudno wszystko ogarnąć, hany sa dobre nawet bardzo tylko te niebieskie od roku się trochę popsuło co nie znaczy ze zawsze padają, ale gazownik polecił FX i tak zostało założone.
Programowanie Ford & BMW ElmConfig INPA NCS

Adrian90

No i zasypało pomarańczę;) Pytanko odnośnie felg i opon zimowych.Felga 17 czy jednak 18 na zimę?A odnośnie opon to Michelin Pilot Alpin, Continental ContiWinterContact czy może polecacie coś całkiem innego?Samochodem śmigam codziennie...

bmarcin

Cytat: ScorpioPL w 11.10.2015, 12:08
Moje graty:
Stag 300-6 ISA2
5x Magic FX (bo hany niebieskie są be)
Magic III BIG evo2
Pięknie śmiga i nic się złego nie dzieje :)
z ciekawości jak cena takiego zestawu + montaż?

Adrian90

Mi za instalację Lovato/LandiRenzo w Rzeszowie krzyknęli 4tyś.

Kris1976

Cytat: Adrian90 w 12.10.2015, 10:48
No i zasypało pomarańczę;) Pytanko odnośnie felg i opon zimowych.Felga 17 czy jednak 18 na zimę?A odnośnie opon to Michelin Pilot Alpin, Continental ContiWinterContact czy może polecacie coś całkiem innego?Samochodem śmigam codziennie...
Nie kombinuj, Daj 18" ... tak jak Ci mówiłem na 205/50/17  jeździł tylko na prostej ....zakręty śmierć w oczach ! dlatego dałem ori wymiar 225/40/18 + budżetowy zimowy  Uniroyal i dawało to rady. Lekko lepszy komfort a trakcja i zakręty niewiele gorzej jak na letnich.
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Adrian90

Pamiętasz model tego Uniroyola?Na oponeo pierwszy wyskakuje mi MS Plus77.

Kris1976

nie pamiętam , napiszę Ci jutro sms-em
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

bmarcin

Cytat: Kris1976 w 13.10.2015, 20:49
Nie kombinuj, Daj 18".... tak jak Ci mówiłem na 205/50/17  jeździł tylko na prostej....zakręty śmierć w oczach!

Aż tak źle jest? Mam taki zestaw zimowy i trochę słabo to wygląda... Nie jest/ była to przypadkiem kwestia opony? Guma też ma wpływa na takie zachowanie.

Kris1976

To był jakiś goodyear zimowy...być może ET felgi było troche za "płytkie"... reasumując jeździło to marnie na zakrętach.
Mam dobre doświadczenia z 18" w ori wymiarze
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

T

Ja jeździłem na 16" zimą (opony Dunlop 3D) i z zakrętami nie było żadnego problemu, główną różnicę było czuć przy przyspieszaniu i -- przede wszystkim -- hamowaniu. Na pewno jednak nie było tragedii. Były też plusy -- na śniegu czy po kałużach jeździło się znakomicie. Więc chyba sporo zależy od opon. Może u Krisa nie zgrały się jakoś z autem czy stylem jazdy. Od jakiegoś czasu jeżdżę natomiast na 18" z oponami Uniroyal (jest to bodaj poprzedni model, czyli coś tam 66) i zgodzę się z Krisem, że jest prawie jak na letnich. Jeśli chodzi o stosunek jakości do ceny, to w przypadku tych opon jest on rewelacyjny. Największa różnica "in minus" w porównaniu do letnich CSC5 (latem) to chyba przyspieszenie od 0, no ale trakcja jest na pewno lepsza niż na 16". W porównaniu do 16" gorzej jeździ się oczywiście po kałużach.
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Fordtuning.pl
Zaloguj się lub zarejestruj się za darmo żeby zobaczyć link.Samochody.club

Kris1976

14.10.2015, 22:00 #42 Ostatnia edycja: 14.10.2015, 22:02 by Kris1976
A je zestaw ze STejka. Czyli 225/40/18 plus uniroyal założylem wczoraj do Mundka i ...ku mojemu zdziwieniu auto niesamowicie reaguje na gaz. Jakby ze 20 kucy doszło w stosunku do ori 215/55/16...jak to wytłumaczyć?  Bo to mi się trochę kupy nie trzyma. Szerszy kapeć w końcu ....
Poza tym różnica w komforcie jest odczuwalna na niekorzyść 18" ...ale to było akurat łatwe do przewidzenia.

« Dodane: 14.10.2015, 22:02 »

...potwierdzam. ..uniroyal budżetowy ale dobry !!
Była pomarańcza ST...czas na RSa !

Adrian90

Ja raczej nie będę kombinował i ładuje ori 18 na zimę.Kurde coś musi mi trzymać te 300 rumaków na drodze ;P

weksla

przy najbliższej wymianie oleju założę wydajniejsza chlodniczkę oleju od RS-a i olej już niepowinien się przegrzewać. A takowa spoczywa w garażu :D
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps