Poszukiwania Focusa ST mk2

osa502, 24.10.2015, 14:06 « poprzedni - następny »

osa502

Witam wszystkich forumowiczow ;) dzisiaj sprzedalem swoje autko  jakim byl VW Bora....teraz czas na odkladanie i na wiosne (jesli sie uda) przesiadka do ST stad moje pytanie czy moze jakis forumowicz bedzie sie rozstawal ze swoja Foczka...budzet jaki bedzie to + - 30tys. Zastanawiam sie tez nad mk3 z 1.6 EB ale nie wiem czy bedzie dawal taka sama radosc nawet po chipie jak mk2 ST. Jesli ktos cos wie na ten temat chetnie wyslucham  opinii ;)

steveno

Na pewno nie St to St kup ST-ka radość gwarantowana ,ale 30k troche mało
Do przodu!!!

osa502

no z tego co widze to sa oferty  za 30-32 zawsze cos mozna wytargowac ;)  NA RAZIE dalej zbieram i mam nadzieje ze na wiosne cos sie znajdzie  ^^

weksla

Z reguly powinno się omijać te najtansze egzemplarze
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

osa502

To wedlug was jaka jest  odpowiednia cena  za zadbany egzemplarz  seryjny? :)

weksla

ok. 35 000
Ford Mondeo 2.0 TDCI 130ps ------> 160ps<br />Ford Focus ST225--------------------> 450ps

malolat

Witam.
Jeśli dalej jesteś zainteresowany kupnem St-ka to się odezwij na priv.

Burza225ST

Na wiosne prawdopodobnie bede sie przymierzał do sprzedania St z 2006r na full wypasie, bi xenon navi i inne, takze jak coś to pisz:)

osa502

 bede pamietal ;) a jak kwestia ceny wyglada ? i czy moze masz gdzies jakies zdjecia  ;>

Burza225ST

napisz do mnie maila to ci wysle wszystko i powiem co i jak . patbur92@interia.pl

paweleczek666

nie kupuj żadnego innego auta, niż poczciwy STek, przesiadłem się z corsy opc 1.6T, teraz wiem jaki kiedyś błąd popełniłem kupując to auto. Po pierwsze dźwięk silnika to poezja, wręcz masakra ( możliwe że jest to spotkęgowane modyfikacjami - u mnie 327 PS - ale nie sądzę, bo są inni którzy tak samo wypowiadają się o tym silniku), po drugie wygoda jazdy (jest miększy niż opc, dlatego super znosi wszelkie gorsze drogi, no chyba, że szukasz taczki :), po trzecie mam już lpg i jeżdżę tanio, bardzo dobrze silnik ten znosi podtlenek, pozdrawiam

osa502

No bardzo bym chcial  St-eka ale nie wiem czy uzbieram tyle pieniedzy, koledzy podpowiadaja ze trzeba liczyc 35k a ja do wiosny mam zamiar uzbierac jakos 30k +- 2k ale to wiadomo trzeba miec kase na pakiet startowy... ^^ btw. za Corsa OPC tez sie rozgladam ;P

paweleczek666

Cytat: osa502 w 21.11.2015, 09:12
No bardzo bym chcial  St-eka ale nie wiem czy uzbieram tyle pieniedzy, koledzy podpowiadaja ze trzeba liczyc 35k a ja do wiosny mam zamiar uzbierac jakos 30k +- 2k ale to wiadomo trzeba miec kase na pakiet startowy... ^^ btw. za Corsa OPC tez sie rozgladam ;P

to przejedź się jednym i drugim, wtedy zrozumiesz, o co chodzi ;)